Wellness pobyty Luhačovice

+420 577 659 111

Nepřehlédněte

Do lázní se zdravotní pojišťovnou

Poradíme Vám, jak postupovat při žádosti o lázeňskou péči hrazenou Vaší zdravotní pojišťovnou.


Dárkové poukazy na přání

Objednejte si dárkové poukazy na přání a překvapte milým dárkem v podobě pobytu v Lázeňských hotelech Miramare Luhačovice.


Napište nám o Vašem pobytu v lázních

Napište nám Vaše zážitky a dojmy z dovolené v Lázeňském hotelu Miramare, Antoaneta nebo Valaška.


Royal Spa Club - věrnostní program

Staňte se členem naší rodiny a získejte výhody a slevy na pobyty ve všech lázních a hotelech ROYAL SPA.


Katalog Royal Spa 2015

Katalog ke stažení pro rok 2015 obsahuje celoroční nabídku lázeňských a wellness pobytů všech hotelů ROYAL SPA a ceníky celoroční nabídky rozdělené dle sezón.


Zimní nabídka 2014/2015

Zimní nabídka ke stažení pro rok 2014/2015 obsahuje nabídku pobytů na Silvestra a také speciální akční nabídky v hotelech ROYAL SPA.


Kontakt

Lázeňské hotely Miramare
Bezručova 338, 763 26 Luhačovice
Tel.: +420 577 659 111
E-mail: recepce@miramare-luhacovice.cz

Wellness pobyty

Wellness = zdravý životní styl, který vede k harmonii těla a duše. Nenechejte se strhnou dnešní uspěchanou dobou a stresem naléhajím ze všech stran, naučte se být v psychycké pohodě. Naše wellness pobyty jsou zaměřeny tak, aby pro Vás byly návodem k zdravějšímu stylu života ve všech jeho sférách.

Pro koho jsou pobyty určeny? Wellness pobyty využijí především lidé pracující ve stresovém prostředí, ženy, které chtějí zkrášlit a omladit svůj vzhled, rodiny s dětmi i zamilované páry. Nechte se rozmazlovat personálem Lázeňských hotelů Miramare, Vila Antoaneta nebo Luxury Spa & Wellness Vila Valaška a zapomeňte na Vaše každodenní starosti.

Vyzkoušejte wellness jako životní styl, naučte se zvládat stres, odpočívat a načerpat novou energii. Ve všem Vám budeme maximálně nápomocni, vždyť naším heslem je "Královská péče".
K maximální pohodě Vám také pomůže kouzelné a čísté prostředí lázní Luhačovice, které patří mezi čtvrté nejnavštěvovanější lázně v Česku. Pokud jste Luhačovice ještě nenavštívili, tak Vás rádi přivítáme v lázeňských hotelech s komplextní péčí.

Nabídka wellness pobytů

Novoroční relax

Ubytování, polopenze, 3 wellness procedury, lékařská konzultace zdarma, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra.

Vkročte do Nového roku dobře naladěni a především odpočati. Pobyt doporučujeme spojit se Silvestrovským pobytem plným kulturních zážitků a relaxace.

MIRAMARE Luhačovice

od 2 040 Kč / 2 noci / os.

Relaxační pobyt 5 nocí

Ubytování, polopenze, 3 relaxační procedury, lékařská konzultace zdarma, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra.

Podzimní relaxace na pár dnů v průběhu týdne od neděle do pátku na 5 nocí vhodná pro všechny, kteří potřebují alespoň na chvíli vypnout a dodat tělu kvalitní zdravý odpočinek. Neváhejte a přijeďte během barevných podzimních dnů do Luhačovic.

MIRAMARE Luhačovice

od 4 490 Kč / 5 nocí / os.

Lázně na ochutnávku

Ubytování, polopenze, lékařské vyšetření, 7 lázeňských relaxačních procedur, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra.

Každý občas potřebuje znovu nabrat energii a oddychnout si od každodenních starostí. Užijte si kouzelný podzim nebo zimu v Luhačovicích a dopřejte si pohodu v podobě lázeňských a relaxačních procedur.

MIRAMARE Luhačovice

od 5 950 Kč / 7 nocí / os.

Wellness pobyt

Ubytování, plná penze, 7 wellness procedur, lékařská konzultace, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra.

Dopřejte si opravdovou pohodu a nechejte se rozmazlovat milým personálem. Spojíte-li klidné prostředí lázní Luhačovice s našimi relaxačními procedurami, porozumíte pravému významu slova wellness.

MIRAMARE Luhačovice

od 7 700 Kč / 7 nocí / os.

Jávská exotická kúra

Ubytování, polopenze, 4 exotické procedury, lékařská konzultace zdarma, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra.

Dodejte tělu energii v podobě netradičních exotických procedur v kombinaci s příjemným luxusním prostředím navodí pravou relaxaci.

MIRAMARE Luhačovice

od 8 400 Kč / 7 nocí / os.

Další nabídka pobytů:

Wellness pobyty - Vila Antoaneta
Wellness pobyty -  Vila Valaška

 

 

EuropeSpa med ISO 9001 Svaz léčebných lázní ČR Garantováno odborným lázeňským lékařem