Wellness pobyty Luhačovice

Nabídka ubytování v lázních Luhačovice.

Online rezervace
+420 577 659 111

Nepřehlédněte

Do lázní se zdravotní pojišťovnou

Poradíme Vám, jak postupovat při žádosti o lázeňskou péči hrazenou Vaší zdravotní pojišťovnou.


Dárkové poukazy na přání

Objednejte si dárkové poukazy na přání a překvapte milým dárkem v podobě pobytu v Lázeňských hotelech Miramare Luhačovice.


Napište nám o Vašem pobytu v lázních

Napište nám Vaše zážitky a dojmy z dovolené v Lázeňském hotelu Miramare, Antoaneta nebo Valaška.


Royal Spa Club - věrnostní program

Staňte se členem naší rodiny a získejte výhody a slevy na pobyty ve všech lázních a hotelech ROYAL SPA.


Katalog Royal Spa 2015

Vyberte si již nyní pobyt na rok 2015 z naší široké nabídky lázeňských, wellness a relaxačních pobytů. Jedině s Royal Spa můžete navštívit hned několik významných lázeňských míst v České republice.


Zimní nabídka 2014/2015

Zimní nabídka ke stažení pro rok 2014/2015 obsahuje nabídku pobytů na Silvestra a také speciální akční nabídky v hotelech ROYAL SPA.


Kontakt

Lázeňské hotely Miramare
Bezručova 338, 763 26 Luhačovice
Tel.: +420 577 659 111
E-mail: recepce@miramare-luhacovice.cz

Wellness pobyty

Wellness = zdravý životní styl, který vede k harmonii těla a duše. Nenechejte se strhnou dnešní uspěchanou dobou a stresem naléhajím ze všech stran, naučte se být v psychické pohodě. Naše wellness pobyty jsou zaměřeny tak, aby pro Vás byly návodem k zdravějšímu stylu života ve všech jeho sférách.

Pro koho jsou pobyty určeny? Wellness pobyty využijí především lidé pracující ve stresovém prostředí, ženy, které chtějí zkrášlit a omladit svůj vzhled, rodiny s dětmi i zamilované páry. Nechte se rozmazlovat personálem Lázeňských hotelů Miramare, Vila Antoaneta nebo Luxury Spa & Wellness Vila Valaška a zapomeňte na Vaše každodenní starosti.

Vyzkoušejte wellness jako životní styl, naučte se zvládat stres, odpočívat a načerpat novou energii. Ve všem Vám budeme maximálně nápomocni, vždyť naším heslem je "Královská péče".
K maximální pohodě Vám také pomůže kouzelné a čisté prostředí lázní Luhačovice, které patří mezi čtvrté nejnavštěvovanější lázně v Česku. Pokud jste Luhačovice ještě nenavštívili, tak Vás rádi přivítáme v lázeňských hotelech s komplexní péčí.

 

Nabídka wellness pobytů

Relaxační pobyt 2 nebo 3 noci

Ubytování na 2-3 noci, polopenze, 2 relaxační procedury, lékařská konzultace zdarma, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra.

Kouzlo končícího léta a prvních podzimních dnů v lázních Luhačovice. Krátkodobý relaxační pobyt v průběhu týdne (mimo víkend a státní svátky) od neděle do pátku. Dopřejte si zdravý odpočinek.

VILA ANTOANETA Luhačovice

od 1 990 Kč / 2 noci / os.

Relaxační pobyt 4 nebo 5 nocí

Ubytování, polopenze, 3 relaxační procedury, lékařská konzultace zdarma, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra.

Krátkodobý relaxační pobyt v průběhu týdne od neděle do pátku (mimo víkend a státní svátky) na 4-5 nocí vhodný pro všechny, kteří potřebují alespoň na chvíli vypnout a dodat tělu zdravý odpočinek.

VILA ANTOANETA Luhačovice

od 3 680 Kč / 4 noci / os.

Lázně na ochutnávku

Ubytování, polopenze, lékařské vyšetření, 7 lázeňských relaxačních procedur, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra.

Každý občas potřebuje znovu nabrat energii a oddychnout si od každodenních starostí. Užijte si kouzelný podzim nebo zimu v Luhačovicích a dopřejte si pohodu v podobě lázeňských a relaxačních procedur.

VILA ANTOANETA Luhačovice

od 5 950 Kč / 7 nocí / os.

Lázně na ochutnávku

Ubytování, polopenze, lékařské vyšetření, 7 lázeňských relaxačních procedur, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra.

Každý občas potřebuje znovu nabrat energii a oddychnout si od každodenních starostí. Užijte si kouzelný podzim nebo zimu v Luhačovicích a dopřejte si pohodu v podobě lázeňských a relaxačních procedur.

MIRAMARE Luhačovice

od 7 350 Kč / 7 nocí / os.


Další nabídka pobytů:

Wellness pobyty - Vila Antoaneta
Wellness pobyty -  Vila Valaška
EuropeSpa med ISO 9001 Svaz léčebných lázní ČR Garantováno odborným lázeňským lékařem