Katalogy Royal Spa - lázně Luhačovice

Nabídka katalogů Royal Spa a informace o lázních.

Online rezervace
+420 577 659 111

Nepřehlédněte


Katalog ROYAL SPA 2016

Vyberte si již nyní pobyt v lázních Luhačovice na rok 2016 z široké nabídky lázeňských, wellness a relaxačních pobytů. Katalog Vám rádi zašleme zdarma.*/


Časopis Royal Spa News

Novinky z našich lázeňských hotelů. Nenechejte si ujít nejnovější informace. Časopis Vám rádi zašleme zdarma.


Lázeňská kosmetika z přírodních pramenů

Kousek lázní u Vás doma. Vyzkoušejte lázeňskou kosmetiku z našich přírodních pramenů. Vybírat můžete kosmetické produkty - krémy, šampóny, oleogely, soli do koupele, přírodní mýdla.


Trápí Vás nemoci dýchací

Lázně Luhačovice jsou tím pravým místem pro všechny, kteří trpí záněty cest dýchacích, astmatem, alergií, onemocněním hrtanu a dalšími jinými nemocemi dýchacího ústrojí.

Přijeďte na léčebný pobyt do lázní Luhačovice.


Využití luhačovických pramenů v léčbě

Od pradávna jsou minerální prameny využívány k léčení nemocí a k posílení zdraví. Ochutnejte i vy léčivou sílu pramenů v Lázních Luhačovice.

Jaké minerální prameny využíváme v lázeňské léčbě formou koupelí, inhalací a pitné kúry? Popis pramenů.


Napište nám o Vašem pobytu v lázních

Podělte se s námi o Vaše zážitky, postřehy a dojmy z dovolené v Lázeňském hotelu Miramare, Antoaneta nebo Valaška. Napsat recenzi


Royal Spa Club

Staňte se členem naší rodiny a získejte výhody a slevy na pobyty ve všech lázních a hotelech ROYAL SPA.


Kontakt

Lázeňské hotely MIRAMARE
Bezručova 338, 763 26 Luhačovice
Tel.: +420 577 659 111
E-mail: recepce@miramare-luhacovice.cz

Katalogy lázeňských a wellness hotelů Royal Spa

Katalogy Royal Spa Vám pošleme zdarma nebo si je můžete ihned prolistovat.

Máte zájem objednat si katalogy s kompletní nabídkou pobytů lázeňských a wellness hotelů ROYAL SPA?

Chcete se dozvědět více o lázeňství a wellness v České republice?

Rádi Vám zašleme zdarma náš obsáhlý katalog i s cenami pobytů nebo si můžete katalogy prohlédnout v elektronické podobě. Objednávka katalogů zdarma.

 

Кatalog ROYAL SPA 2016

(velikost souboru 2,5 MB)

Děkujeme Vám, že se zajímáte o náš nový katalog s cenami a pobyty platnými od 1. ledna 2016 v lázních a lázeňských hotelech ROYAL SPA.

Tak jako každý rok, tak i pro rok 2016, jsme se snažili opět vylepšit kvalitu našich ubytovacích, stravovacích a lázeňských rehabilitačních prostor.

Připravili jsme pro vás výběr nejoblíbenějších pobytů a léčebných pobytů, zaměřených na lázeňskou léčbu různých druhů nemocí dle lázeňského místa. 


Brožurka Jak do lázní ke stažení

Brožurka Jak do lázní

(velikost souboru 1 MB)

Brožurka Jak do lázní obsahuje přehledné informace pro získání lázeňské péče hrazené zdravotní pojišťovnou v lázeňských hotelech ROYAL SPA. Dozvíte se jaké onemocnění ve kterém hotelu léčíme, s jakými zdravotními pojišťovnami spolupracujeme, jakou lázeňskou péči u nás můžete absolvovat přes zdravotní pojišťovnu a jak máte postupovat při žádosti o lázeňskou péči.

 


časopis ROYAL SPA newsNový - ROYAL SPA News

(velikost souboru 4 MB)

Časopis ROYAL SPA News. S odstupem času se Vám dostává do rukou další vydání našeho občasníku ROYAL SPA news, kterým se snažíme informovat o dění v našich lázeňských hotelech jiným způsobem a kterým Vás necháváme nahlédnout tak trochu do naší „kuchyně“ a na nás samotné. Časopis Vám rádi zašleme zdarma.


Rádi Vám zašleme zdarma náš obsáhlý katalog i s cenami pobytů. Kontaktujte nás přes objednávkový formulář nebo na této e-mailové adrese: info@miramare-luhacovice.cz

EuropeSpa med ISO 9001 Garantováno odborným lázeňským lékařem Hotely Baby friendly Svaz léčebných lázní ČR Logo Korunka Luhačovice