Blíží se Bílokarpatské slavnosti 2017

29. 5. 2017 -

Od pátku 9. do neděle 11. června 2017 se bude v Uherském Brodě konat již šestý ročník Bílokarpatských slavností. Pestrá mozaika programů pro všechny generace a široká nabídka žánrů dávají lidem možnost pobavit se, setkat se a popovídat si. A vy můžete být u toho!

Vystoupení uměleckých souborů je nedílnou součástí pestrého programu
Vystoupení uměleckých souborů je nedílnou součástí pestrého programu

Odpočinek a kultura na víkend

Strategická poloha lázeňského městečka Luhačovice vám umožní zúčastnit se blížících se Bílokarpatských slavností v Uherském Brodě. Tradičně budou tvořeny třemi samostatnými programovými bloky. V pátek 9. června to bude Noc patriotů, v sobotu 10. června tradiční Uherskobrodský jarmark a v neděli se představí v komponovaném pořadu nazvaném „U nás doma" obce a mikroregiony Bílých Karpat a hosté. A k tomu všemu můžete v našich lázeňských hotelích Miramare Luhačovice prožít víkend plný relaxace, odpočinku a lázeňských procedur. Ubytujte se v krásném rodinném hotelu Vila Antoaneta, jehož součástí jsou lázeňské i wellness procedury a nebo v malebném hotelu Vila Valaška, který uspokojí nároky i té nejnáročnější klientely.

Největším lákadlem je PÁTEČNÍ NOC

Sobotní program Bílokarpatských slavností bude probíhat na více místech po celém Uherském Brodě. Masarykovo náměstí bude žít po celý den jarmarkem s prodejem lidových výrobků a občerstvení. Ve valu za hradbami bude rozloženo kovářské městečko, kde se představí kováři i platnéř. Těšit se návštěvníci mohou i na „balkánské" grilování. Do zahrady Panského domu zamíří jistě kroky všech milovníků armády a zbraní. Prezentace především pro děti tu po celý den bude probíhat v režii airsoftového oddílu.

Podvečerní hudební program se přesune na sokolský stadion. Určitě si nenechejte ujít vystoupení skupin Nohow a Imodium. Ve světlech Bílokarpatské noci zazáří i zpěvák Martin Harich či Václav Lebeda, vystupující pod pseudonymem Voxel. Uherskobrodská kapela Nohow, která se ustálila ve vodách punk-rocku pracuje na vlastní tvorbě již od roku 2003. Má za sebou několik festivalů a roli předskokana plnili třeba na koncertech Inekafe, Rybičky 48 a Horkýže Slíže. Imodium je česká hudební skupina pocházející z Broumova. V roce 2004 absolvovali turné se skupinou Divokej Bill a také se zúčastnili několika známých festivalů jako Rock for people, Trutnov open air festival a další. Mezi další účinkující patří i slovenský zpěvák Martin Harich, který se proslavil v souteži "Česko Slovenská SuperStar" , nebo český folk-popový zpěvák a písničkář Václav Lebeda přezdívaný Voxel. Program začíná v 18 hodin. Předprodej vstupenek na tento koncert zajišťuje síť Ticketpro.

Stáhněte si kompletní program letošních Bílokarpatských slavností 2017