Letní odpočinek ve Vile Valaška

2. 8. 2017 -

Horké letní měsíce si můžete vychutnat na příjemném pobytu v Luhačovicích. Naordinujte si zdraví a relaxaci, máme pro Vás pár zajímavých tipů a akční nabídky.

 

 

Popíjení léčebných pramenů je součástí pobytu v Luhačovicích
Popíjení léčebných pramenů je součástí pobytu v Luhačovicích

Luhačovice - oáza lázeňského klidu

Pokud si během letních dnů chcete na pár dnů dopřát relaxaci a odpočinek a k tomu ještě udělat něco pro své zdraví, čtete správně! Srdečně Vás zveme do Luhačovic. V tomto nádherném moravském lázeňském městečku si můžete s příchodem léta vychutnávat a dopřávat lázeňskou péči plnými doušky. Naše lázeňská společnost Vám nabízí možnost komfortího ubytování v překrásné historické Vile Valaška, která je zároveň kulturní památkou od Dušana Jurkoviče. Nabízí luxusní ubytování apartmánového typu, individuální přístup a nadstandardní služby. V hotelu je pouze 9 velkých apartmánů, restaurace a intimní wellness centrum.

Dopřejte si čas pro sebe

Vypnout na pár dnů a dopřát si čas pro sebe, potřebuje čas od času každý z nás. A prázdninové letní dny jsou pro relax jako dělané. Přijeďte si k nám odpočinout a my Vám nabídneme prostě královskou lázeňskou péči. Ubytování v luxusním apartmá, vynikající domácí strava v rámci polopenze, lékařská konzultace, masáž s éterickými oleji částečná nebo anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, relaxační zábal (kokos, čokoláda, med, bylinky) a k tomu navíc volný vstup do vodního relax centra. No řekněte sami, dá se tomu vůbec odolat?

Víkendový pobyt - užijte si Luhačovice

A máme pro Vás ještě jednu nabídku. Opravdový odpočinek v lázeňském prostředí s maximální péčí! Lázeňské a wellness procedury v luxusním prostředí kulturní památky Luhačovic v hotelu VILA VALAŠKA - to jsou víkendové a relaxační pobyty ve Vile Valaška. Zažijte opravdovou lázeňskou péči s procedurami a vychutnávejte si léto v Luhačovicíh

Velikonoční pohlazení

VILA VALAŠKA Luhačovice

Ubytování na 4 noci, polopenze, slavnostní velikonoční oběd, 3 relaxační procedury, volný vstup do vodního relaxačního centra

Užijte si svátky jara a nechejte se hýčkat. Relaxační pobyt se slavnostním obědem a wellness procedurami. Relaxujte a zažeňte jarní únavu velikonočním pohlazením.

od 9 880 Kč / 4 noci / os.