Vychutnejte si krásu počínajícího podzimu v Luhačovicích

5. 9. 2017 -

Babí léto patří k jednomu z nejkrásnějších období malebných Luhačovic. Čistý vzduch, romantické západy slunce a poslední teplé dny, vykouzlí z Vašeho lázeňského pobytu nezapomenutelný zážitek. Proto neváhejte a přijeďte k nám načerpat energii a sílu pro blížící se podzim

Relaxaci a pohodu nabízí rodinný hotel Vila Antoaneta s veškerých servisem.
Relaxaci a pohodu nabízí rodinný hotel Vila Antoaneta s veškerých servisem.

Wellness pobyt v Antoanetě

Láká Vás babí léto v nádherném lázeňském městečku Luhačovice? Cítíte, že byste po létě rádi ještě pár dnů volna a relaxace? Využijte naší exkluzivní nabídky na Wellness pobyt v hotelu Vila Antoaneta.

Při týdenním wellness pobytu v hotelu VILA ANTOANETA se budete cítit jako v bavlnce. V rámci balíčku Váš čeká:

  • ubytování v pokoji požadované kategorie
  • plná penze - možnost dietní stravy
  • konzultace s lékařem
  • 6 relaxačních procedur: 1x přísadová relaxační koupel, 1x klasická masáž s éterickými oleji částečná, 1x medová-detoxikační masáž, 1x indická masáž hlavy, 1x reflexologie plosky nohou, 1x relaxační zábal dle vlastního výběru (kokosový, čokoládový, medový nebo bylinkový)
  • bonus: hydromasáž zvukovými vlnami se světelnou terapií a přísadou
  • volný vstup do vodního relax centra

 

Luhačovice a okolí

Lázeňská péče v těchto největších moravských lázní sahá už od 17. století! Jejich strategická poloha v chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat zaručuje, že se Vám v Luhačovicích bude dobře dýchat. Navíc, uchvátí Vás nejen příroda v samém srdci Luhačovic, ale i v jejich okolí. Typická lázeňská kolonáda, rozlehlé parky s fontánami a upravenými vycházkovými cestami, pavilony, léčivé prameny a především řada staveb známého architekta Dušana Jurkoviče, Vás prostě okouzlí. 

Nechte se inspirovat fotografiemi lázeňského hotelu Vila Antoaneta.