Úvod - lázně Luhačovice

Lázeňské hotely Miramare Luhačovice.

Online rezervace
+420 577 659 111
banner

Pobyty přes ZP

Pobyty v lázních hrazené Vaší zdravotní pojišťovnou. Poradíme Vám, jak do lázní na komplexní a příspěvkovou lázeňskou péči.

Lázeňské pobyty

Samoplátecké lázeňské pobyty pod dohledem lékaře, který stanoví léčebný plán dle zdravotního stavu klienta.
Cena od 7 000 Kč/os./7 nocí

Relaxační pobyty

I krátkodobá relaxace má pozitivní účinky na zdraví. Poznejte lázně Luhačovice a relaxujte.
Cena od 2 090 Kč/os./2 noci

Last Minute -15%

Sleva 15% v termínu od 14.2. do 21.2.2016. Sleva na programy: Lázeňská siesta a Preventivní program.
Cena od 6 247 Kč/os./7 nocí

Zveme Vás na krátkou návštěvu Lázeňských hotelů MIRAMARE Luhačovice.

Lázně Luhačovice - lázeňský hotel MIRAMARE Luhačovice

Lázně Luhačovice patří mezi nejnavštěvovanější lázně s dlouholetou tradicí v České republice. Lázeňský hotel Miramare Luhačovice nabízí kvalitní ubytování, odbornou lázeňskou léčbu, více jak 80 procedur pod jednou střechou a restauraci s vynikající kuchyní. K lázeňské léčbě v Luhačovicích využíváme vlastní přírodní léčivé zdroje. Síť lázeňských a wellness hotelů ROYAL SPA nabízí ubytování v lázních Luhačovice v hotelu MIRAMARE Luhačovice, VILA ANTOANETA Luhačovice a Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA Luhačovice.

Nepřehlédněte

Zimní katalog - Akční nabídky

Prohlédněte si náš zimní katalog, který Vám rádi zašleme zdarma a vyberte si Vaši zimní dovolenou za speciální ceny.


Katalog ROYAL SPA 2016

Vyberte si již nyní pobyt v lázních Luhačovice na rok 2016 z široké nabídky lázeňských, wellness a relaxačních pobytů. Katalog Vám rádi zašleme zdarma.


Časopis Royal Spa News

Novinky z našich lázeňských hotelů. Nenechejte si ujít nejnovější informace. Časopis Vám rádi zašleme zdarma.Lázeňská kosmetika z přírodních pramenů

Kousek lázní u Vás doma. Vyzkoušejte lázeňskou kosmetiku z našich přírodních pramenů. Vybírat můžete kosmetické produkty - krémy, šampóny, oleogely, soli do koupele, přírodní mýdla.


Trápí Vás nemoci dýchací

Lázně Luhačovice jsou tím pravým místem pro všechny, kteří trpí záněty cest dýchacích, astmatem, alergií, onemocněním hrtanu a dalšími jinými nemocemi dýchacího ústrojí.

Přijeďte na léčebný pobyt do lázní Luhačovice.


Využití luhačovických pramenů v léčbě

Od pradávna jsou minerální prameny využívány k léčení nemocí a k posílení zdraví. Ochutnejte i vy léčivou sílu pramenů v Lázních Luhačovice.

Jaké minerální prameny využíváme v lázeňské léčbě formou koupelí, inhalací a pitné kúry? Popis pramenů.


Napište nám o Vašem pobytu v lázních

Podělte se s námi o Vaše zážitky, postřehy a dojmy z dovolené v Lázeňském hotelu Miramare, Antoaneta nebo Valaška. Napsat recenzi


Royal Spa Club

Staňte se členem naší rodiny a získejte výhody a slevy na pobyty ve všech lázních a hotelech ROYAL SPA.


Kontakt

Lázeňské hotely MIRAMARE
Bezručova 338, 763 26 Luhačovice
Tel.: +420 577 659 111
E-mail: recepce@miramare-luhacovice.cz

Novinky a akce na e-mail

  

Antispam

Doporučujeme - jarní relaxace v lázních Luhačovice

Jarní dovolená v lázních Luhačovice. Přijeďte s rodinou, přáteli a nechejte se hýčkat při lázeňských a wellness procedurách. Prožijte Velikonoce jinak, než loni, prožijte je v některém z našich lázeňských hotelů.

Využijte nabídku Last Minute - 15% v termínu 14.2. - 21.2.2016. Slevu lze uplatnit na pobyty Preventivní program a pobyt Lázeňská siesta.

Lázeňská siesta

Ubytování, plná penze, konzultace s lékařem,lázeňské proceudury v ceně do 2.100 Kč, volný vstup do vodního relax centra.

Opravdový odpočinek v lázeňském prostředí s maximální péčí. Lázeňské a wellness procedury v rodinném prostředí hotelu VILA ANTOANETA Luhačovice. V termínu 14.2. - 21.2.2016 sleva 15% na pobyt.

-15%
VILA ANTOANETA Luhačovice
7 350 Kč
od 6 247 Kč / 7 nocí / os.

Lázně na ochutnávku

Ubytování, polopenze, lékařské vyšetření, 8 lázeňských relaxačních procedur, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra.

Dopřejte si opravdovou pohodu během zimního období a darujte svému tělu zdraví. Nabízíme ochutnávku všeho, co nabízí lázně Luhačovice. V hotelu VILA ANTOANETA nabízíme léčebné procedury, relaxaci ve vodním centru a vynikající kuchyni a příjemné ceny zajistí Vaši...

VILA ANTOANETA Luhačovice

od 6 300 Kč / 7 nocí / os.

Preventivní program

Ubytování, plná penze, lázeňské procedury v ceně do 2.800 Kč, lékařské vyšetření, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra.

Využijte preventivní lázeňský pobyt a posilnějte svoji imunitu. Předejděte tak civilizačním chorobám a běžným nachlazením. Darujte svému tělu dokonalou péči v lázeňském hotelu MIRAMARE Luhačovice. V termínu 14.2. - 21.2.2016 sleva 15% na pobyt.

-15%
MIRAMARE Luhačovice
8 050 Kč
od 6 842 Kč / 7 nocí / os.

Antistresový pobyt

Ubytování, plná penze, relaxační procedury v ceně do 2.800 Kč, konzultace s lékařem, volný vstup do vodního relax centra.

Odbourejte stres v klidném prostředí lázeňského hotelu VILA ANTOANETA, užijte si královskou péči o tělo i duši a nechejte nás, ať se postaráme o Vaše pohodlí.

VILA ANTOANETA Luhačovice

od 8 050 Kč / 7 nocí / os.

Aktuality

Ocenění pro Dr. Antonína Plachého za celoživotní a mimořádný přínos českému lázeňství.

3. 2. 2016

Dr. Antonín Plachý získal cenu za celoživotní přínos českému lázeňství

Dr. Antonín Plachý, zakladatel řetězce našich lázeňských hotelů ROYAL SPA, převzal v sobotu 30. ledna 2016 z rukou předsedy Sdružení lázeňských míst České republiky primátora města Karlovy Vary, Ing. Petra Kulhánka, cenu za celoživotní...


Posilujte svou imunitu v zimě pobytem v lázních

21. 1. 2016

Zima je ideální období pro relaxaci a pobyt v lázních

Pokud zrovna nepatříte k vyznavačům zimních sportů a místo lyžování nebo běžkování máte raději odpočinek v teple, masáže a wellness, jeďte k nám do lázní. Od 14.-21. února Vám nabízíme týdenní lázeňský pobyt se speciální...


Naším hostem byl 101-letý veterán z 2. světové války

12. 1. 2016

Pan Ladislav Grünfeld je stále velmi aktivní.

Není nic lepšího než vědomí, že naši lázenští klienti pečují o své zdraví! Důkazem je i pan Ladislav Grünfeld z Brna, který byl hostem našeho lázeňského hotelu Miramare Luhačovice, a to v listopadu a prosinci loňského roku. A...


EuropeSpa med ISO 9001 Garantováno odborným lázeňským lékařem Hotely Baby friendly Svaz léčebných lázní ČR Logo Korunka Luhačovice