Úvod - lázně Luhačovice

Lázeňské hotely Miramare Luhačovice.

Online rezervace
+420 577 659 111
banner

Pobyty přes ZP

Pobyty v lázních hrazené Vaší zdravotní pojišťovnou. Poradíme Vám, jak do lázní na komplexní a příspěvkovou lázeňskou péči.

Lázeňské pobyty

Samoplátecké lázeňské pobyty pod dohledem lékaře, který stanoví léčebný plán dle zdravotního stavu klienta.
Cena od 7 000 Kč/os./7 nocí

Wellness pobyty

Týdenní i víkendové wellness pobyty zaměřené na relaxaci, odpočinek, krásu, zdraví i aktivitu.
Cena od 1 990 Kč/os./2 noci

Babí léto v lázních

Konec léta a začátek podzimu v lázních Luhačovice. Vaše ideální dovolená za skvělé ceny.
Cena od 3 610 Kč/os./2 noci

Zveme Vás na krátkou návštěvu Lázeňských hotelů MIRAMARE Luhačovice.

Lázně Luhačovice - lázeňský hotel MIRAMARE Luhačovice

Lázně Luhačovice patří mezi nejnavštěvovanější lázně s dlouholetou tradicí v České republice. Lázeňský hotel Miramare Luhačovice nabízí kvalitní ubytování, odbornou lázeňskou léčbu, více jak 80 procedur pod jednou střechou a restauraci s vynikající kuchyní. K lázeňské léčbě v Luhačovicích využíváme vlastní přírodní léčivé zdroje. Síť lázeňských a wellness hotelů ROYAL SPA nabízí ubytování v lázních Luhačovice v hotelu MIRAMARE Luhačovice, VILA ANTOANETA Luhačovice a Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA Luhačovice.

Nepřehlédněte

Zimní katalog - Silvestr v lázních

Prohlédněte si náš zimní katalog, který Vám rádi zašleme zdarma a vyberte si silvestrovský pobyt nebo ziní dovolenou v lázních Luhačovice.


Katalog ROYAL SPA 2016

Vyberte si již nyní pobyt v lázních Luhačovice na rok 2016 z široké nabídky lázeňských, wellness a relaxačních pobytů. Katalog Vám rádi zašleme zdarma.


Tip na vánoční dárek

Věnujte zdraví - dárek, který potěší kdykoliv. Objednejte svým blízkým dárkový poukaz. Lázeňský nebo wellness zážitek je skvělým dárkem. Věnujte svým blízkým zdraví.


Lázeňská kosmetika z přírodních pramenů

Kousek lázní u Vás doma. Vyzkoušejte lázeňskou kosmetiku z našich přírodních pramenů. Vybírat můžete kosmetické produkty - krémy, šampóny, oleogely, soli do koupele, přírodní mýdla.


Trápí Vás nemoci dýchací

Lázně Luhačovice jsou tím pravým místem pro všechny, kteří trpí záněty cest dýchacích, astmatem, alergií, onemocněním hrtanu a dalšími jinými nemocemi dýchacího ústrojí.

Přijeďte na léčebný pobyt do lázní Luhačovice.


Využití luhačovických pramenů v léčbě

Od pradávna jsou minerální prameny využívány k léčení nemocí a k posílení zdraví. Ochutnejte i vy léčivou sílu pramenů v Lázních Luhačovice.

Jaké minerální prameny využíváme v lázeňské léčbě formou koupelí, inhalací a pitné kúry? Popis pramenů.


Napište nám o Vašem pobytu v lázních

Podělte se s námi o Vaše zážitky, postřehy a dojmy z dovolené v Lázeňském hotelu Miramare, Antoaneta nebo Valaška. Napsat recenzi


Royal Spa Club

Staňte se členem naší rodiny a získejte výhody a slevy na pobyty ve všech lázních a hotelech ROYAL SPA.


Kontakt

Lázeňské hotely MIRAMARE
Bezručova 338, 763 26 Luhačovice
Tel.: +420 577 659 111
E-mail: recepce@miramare-luhacovice.cz

Novinky a akce na e-mail

  

Antispam

Doporučujeme - podzimní relaxace v lázních Luhačovice

Lázně Luhačovice Vás okouzlí v každém ročním období. Dýchne na Vás pohodová a klidná atmosféra, která přispěje k Vašemu zdraví a načerpání nové energie.

Relaxační pobyt 2 nebo 3 noci

Ubytování na 2-3 noci, polopenze, 2 relaxační procedury, lékařská konzultace zdarma, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra.

Podzimní relaxace v průběhu týdne v hotelu VILA VALAŠKA od Dušana Jurkoviče. Krátkodobý pobyt v průběhu týdne od neděle do pátku vhodný pro všechny, kteří potřebují alespoň na chvíli vypnout a dodat tělu kvalitní zdravý odpočinek. Užijte si krásné chvíle v lázních...

VILA VALAŠKA Luhačovice

od 3 610 Kč / 2 noci / os.

Relaxační pobyt 4 nebo 5 nocí

Ubytování, polopenze, 3 relaxační procedury, lékařská konzultace zdarma, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra.

Podzimní relaxace v lázních Luhačovice s ochutnávkou léčebných pramenů a lázeňské pohody v hotelu VILA ANTOANETA. Dopřejte si relaxační pobyt v průběhu týdne na 4 nebo 5 nocí a poznejte barevný podzim v Luhačovicích.

VILA ANTOANETA Luhačovice

od 3 680 Kč / 4 noci / os.

Lázně na ochutnávku

Ubytování, polopenze, lékařské vyšetření, 8 lázeňských relaxačních procedur, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra.

Užijte si barevné podzimní měsíce v poklidném lázeňském prostředí Luhačovic a ochutnejte vše, co v hotelu VILA ANTOANETA nabízíme: léčebné procedury, relaxaci ve vodním centru a vynikající kuchyni. Příjemné podzimní ceny zajistí Vaši ještě větší spokojenost.

VILA ANTOANETA Luhačovice

od 6 300 Kč / 7 nocí / os.

Preventivní program

Ubytování, plná penze, 12 lázeňských procedur, lékařské vyšetření, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra.

Využijte preventivní lázeňský program a posilnějte svoji imunitu. Předejděte tak civilizačním chorobám a běžným nachlazením. Darujte svému tělu dokonalou péči v lázeňském hotelu MIRAMARE Luhačovice.

MIRAMARE Luhačovice

od 7 700 Kč / 7 nocí / os.

Lázně na ochutnávku

Ubytování, polopenze, lékařské vyšetření, 8 lázeňských relaxačních procedur, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra.

Užijte si barevné podzimní měsíce v poklidném lázeňském prostředí Luhačovic a ochutnejte vše, co v hotelu VILA ANTOANETA nabízíme: léčebné procedury, relaxaci ve vodním centru a vynikající kuchyni. Příjemné podzimní ceny zajistí Vaši ještě větší spokojenost.

VILA VALAŠKA Luhačovice

od 10 150 Kč / 7 nocí / os.

Aktuality

Naše lázeňská společnost spustila vlastní e-shop

2. 10. 2015

V e-shopu můžete nakupovat naši lázeňskou kosmetiku

Je nám velkým potěšením oznámit Vám, že naše lázeňská společnost ROYAL SPA spustila svůj vlastní e-shop. Zaměřen bude zejména na prodej naší vlastní lázeňské kosmetiky.


Mezinárodní folklórní festival Písní a tancem v Luhačovicích

7. 9. 2015

Festival dětského folklóru je svátkem pro děti i dospělé

Od pátku 18. září do neděle 20. září rozzáří Luhačovice úsměvy dětí z folklorních souborů. Organizátoři 23. ročníku Mezinárodního festivalu dětských folklorních souborů slibují bohatý program.


EuropeSpa med ISO 9001 Garantováno odborným lázeňským lékařem Hotely Baby friendly Svaz léčebných lázní ČR Logo Korunka Luhačovice