Úvod - lázně Luhačovice

Lázeňské hotely Miramare Luhačovice.

Online rezervace
+420 577 659 111
banner

Pobyty přes ZP

Pobyty v lázních hrazené Vaší zdravotní pojišťovnou. Poradíme Vám, jak do lázní na komplexní a příspěvkovou lázeňskou péči.

Lázeňské pobyty

Samoplátecké lázeňské pobyty. Léčebný plán stanovuje dle zdravotního stavu klienta.
Cena od 7 000 Kč / os. / 7 nocí

Tradiční léčba

Tradiční lázeňské procedury. Přijeďte ochutnat jedinečné prameny do hotelu MIRAMARE Luhačovice.
Cena od 7 350 Kč / os. / 7 nocí

Lázeňská siesta

Užijte si jedinečnou relaxaci v luxusním hotelu VILA VALAŠKA od Dušana Jurkoviče. SLEVA 10%
Cena od 13 230 Kč / os. / 7 nocí

Zveme Vás na krátkou návštěvu Lázeňských hotelů MIRAMARE Luhačovice.

Lázně Luhačovice - lázeňský hotel MIRAMARE Luhačovice

Lázně Luhačovice patří mezi nejnavštěvovanější lázně s dlouholetou tradicí v České republice. Lázeňský hotel Miramare Luhačovice nabízí kvalitní ubytování, odbornou lázeňskou léčbu, více jak 80 procedur pod jednou střechou a restauraci s vynikající kuchyní. K lázeňské léčbě v Luhačovicích využíváme vlastní přírodní léčivé zdroje. Síť lázeňských a wellness hotelů ROYAL SPA nabízí ubytování v lázních Luhačovice v hotelu MIRAMARE Luhačovice, VILA ANTOANETA Luhačovice a Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA Luhačovice.

Nepřehlédněte

Kariéra

Chcete spojit Vaši profesní kariéru s naší společností? Staňte se naším kolegou v Lázeňských hotelech MIRAMARE, VILA ANTOANETA a VILA VALAŠKA Luhačovice, které jsou členem řetězce lázeňských a wellness hotelů ROYAL SPA.


Katalog pobytů

Vyberte si pobyt v lázních Luhačovice na letošní rok z široké nabídky lázeňských, wellness a relaxačních pobytů. Katalog Vám rádi zašleme zdarma.


Časopis Royal Spa News

Novinky z našich lázeňských hotelů. Nenechejte si ujít nejnovější informace. Časopis Vám rádi zašleme zdarma.


Lázeňská kosmetika z přírodních pramenů

Kousek lázní u Vás doma. Vyzkoušejte lázeňskou kosmetiku z našich přírodních pramenů. Vybírat můžete kosmetické produkty - krémy, šampóny, oleogely, soli do koupele, přírodní mýdla.


Trápí Vás nemoci dýchací

Lázně Luhačovice jsou tím pravým místem pro všechny, kteří trpí záněty cest dýchacích, astmatem, alergií, onemocněním hrtanu a dalšími jinými nemocemi dýchacího ústrojí.

Přijeďte na léčebný pobyt do lázní Luhačovice.


Využití luhačovických pramenů v léčbě

Od pradávna jsou minerální prameny využívány k léčení nemocí a k posílení zdraví. Ochutnejte i vy léčivou sílu pramenů v Lázních Luhačovice.

Jaké minerální prameny využíváme v lázeňské léčbě formou koupelí, inhalací a pitné kúry? Popis pramenů.


Napište nám o Vašem pobytu v lázních

Podělte se s námi o Vaše zážitky, postřehy a dojmy z dovolené v Lázeňském hotelu Miramare, Antoaneta nebo Valaška. Napsat recenzi


Royal Spa Club

Staňte se členem naší rodiny a získejte výhody a slevy na pobyty ve všech lázních a hotelech ROYAL SPA.


Kontakt

Lázeňské hotely MIRAMARE
Bezručova 338, 763 26 Luhačovice
Tel.: +420 577 659 111
E-mail: recepce@miramare-luhacovice.cz

Novinky a akce na e-mail

  

Antispam

Doporučujeme - letní dovolená v lázních Luhačovice

Letní dovolená v lázních Luhačovice. Přijeďte s rodinou, přáteli a nechejte se hýčkat při lázeňských a wellness procedurách. Prožijte dovolenou jinak, prožijte ji v některém z našich lázeňských hotelů.

Relaxační pobyt 4 nebo 5 nocí

Ubytování, polopenze, 3 relaxační procedury, lékařská konzultace zdarma, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra.

Příjemná letní relaxace v lázních Luhačovice. Dopřejte si krátkou dovolenou v průběhu týdne v hotelu VILA ANTOANETA za výhodnější ceny. Kvalitní zdravý odpočinek, úžasné vodní relaxační centrum a příjemné procházky vám dodají novou energii.

VILA ANTOANETA Luhačovice

od 3 880 Kč / 4 noci / os.

Relaxační pobyt 3 noci Valaška

Ubytování na 2-3 noci, polopenze, 2 relaxační procedury, lékařská konzultace zdarma, volný vstup do vodního relax centra.

Odpočiňte si v průběhu týdne na krátkém relaxačním pobytu. Dopřejte si letní dovolenou v kulturní památce od architekta Dušana Jurkoviče v Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA. Pobyt mimo víkend a státní svátky.

-15%
VILA VALAŠKA Luhačovice
5 890 Kč
od 5 006 Kč / 3 noci / os.

Wellness pobyt

Ubytování, plná penze, 6 wellness procedur, lékařská konzultace, volný vstup do vodního relax centra.

Neváhejte a přijeďte strávit příjemnou letní dovolenou do lázeňského města Luhačovice. Při týdenním wellness pobytu, v hotelu VILA ANTOANETA, se budete cítit jako v bavlnce.

VILA ANTOANETA Luhačovice

od 8 050 Kč / 7 nocí / os.

Lázeňská siesta na Valašce

Ubytování, plná penze, konzultace s lékařem,lázeňské proceudury v ceně do 2.100 Kč, volný vstup do vodního relax centra.

Opravdový odpočinek v lázeňském prostředí s maximální péčí. Lázeňské a wellness procedury v luxusním prostředí kulturní památky Luhačovic v hotelu VILA VALAŠKA - Vaše letní lázeňská siesta s královskou péčí. Mimořádná letní sleva 10%.

-10%
VILA VALAŠKA Luhačovice
14 700 Kč
od 13 230 Kč / 7 nocí / os.

Aktuality

Zveme Vás na tradiční přehlídku divadelní tvorby - Divadelní Luhačovice.

27. 7. 2016

Do Luhačovic se sjede mnoho známých osobností české divadelní tvorby

Ve dnech 21.-27. srpna 2016 proběhne v našem lázeňském městečku již 18. ročník tradiční divadelní tvorby - Divadelní Luhačovice. Pokud máte rádi české divadlo, tato jedinečná kulturní událost by Vám neměla uniknout...


20. ročník Akademie Václava Hudečka je na spadnutí

13. 7. 2016

V rámci Akademie jsou oceňováni nejtalentovanější mladí umělci. Foto, zdroj: www.akademievhudecka.cz

1. srpna vstoupí do svého jubilejního, 20. ročníku, velmi prestižní Akademie Václava Hudečka a Svátky hudby. Luhačovice každoročně hostí mladé talentované houslisty při letních houslových kurzech, které pořádá houslový virtuos


Zavítejte na Festival Janáček a Luhačovice

28. 6. 2016

V rámci festivalu do Luhačovic přijíždí i řada významných umělců. Foto zdroj: www.lazneluhacovice.cz

Souznění přírody, léčivých pramenů, barevné architektury Dušana Jurkoviče a povznášející hudby - to je kouzlo každoročního hudebního Festivalu Janáček a Luhačovice. Letošní jubilejní 25. ročník se uskuteční od 11. do 15.7.2016. 


EuropeSpa med ISO 9001 Garantováno odborným lázeňským lékařem Hotely Baby friendly Svaz léčebných lázní ČR Logo Korunka Luhačovice