Úvod - lázně Luhačovice

Lázeňské hotely Miramare Luhačovice.

Online rezervace
+420 577 659 111
banner

Pobyty přes ZP

Pobyty v lázních hrazené Vaší zdravotní pojišťovnou. Poradíme Vám, jak do lázní na komplexní a příspěvkovou lázeňskou péči.

Lázeňské pobyty

Samoplátecké lázeňské pobyty pod dohledem lékaře, který stanoví léčebný plán dle zdravotního stavu klienta.
Cena od 7 000 Kč/os./7 nocí

Wellness pobyty

Týdenní i víkendové wellness pobyty zaměřené na relaxaci, odpočinek, krásu, zdraví i aktivitu.
Cena od 1 990 Kč/os./2 noci

Akční nabídka

Doporučujeme speciální týdenní pobyt Jarní detoxikace. Naučte se zdravě stravovat.
Cena od 9 210 Kč/os./7 nocí

Zveme Vás na krátkou návštěvu Lázeňských hotelů MIRAMARE Luhačovice.

Lázně Luhačovice - lázeňský hotel MIRAMARE Luhačovice

Lázně Luhačovice patří mezi nejnavštěvovanější lázně s dlouholetou tradicí v České republice. Lázeňský hotel Miramare Luhačovice nabízí kvalitní ubytování, odbornou lázeňskou léčbu, více jak 80 procedur pod jednou střechou a restauraci s vynikající kuchyní. K lázeňské léčbě v Luhačovicích využíváme vlastní přírodní léčivé zdroje. Síť lázeňských a wellness hotelů ROYAL SPA nabízí ubytování v lázních Luhačovice v hotelu MIRAMARE Luhačovice, VILA ANTOANETA Luhačovice a Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA Luhačovice.

Nepřehlédněte

Katalog ROYAL SPA 2015

Vyberte si již nyní pobyt v lázních Luhačovice na rok 2015 z široké nabídky lázeňských, wellness a relaxačních pobytů.

Jedině s ROYAL SPA můžete navštívit 4 významné lázeňské destinace v České republice, mezi které patří i naše hotely v lázních Luhačovice.


Jak do lázní v roce 2015 - nové informace

Nevíte si rady, jak postupovat při žádosti o lázeňskou péči hrazenou Vaší zdravotní pojišťovnou. Obraťte se na nás, rádi Vám poradíme.


Trápí Vás nemoci dýchací

Lázně Luhačovice jsou tím pravým místem pro všechny, kteří trpí záněty cest dýchacích, astmatem, alergií, onemocněním hrtanu a dalšími jinými nemocemi dýchacího ústrojí.

Přijeďte na léčebný pobyt do lázní Luhačovice.


Využití luhačovických pramenů v léčbě

Od pradávna jsou minerální prameny využívány k léčení nemocí a k posílení zdraví. Ochutnejte i vy léčivou sílu pramenů v Lázních Luhačovice.

Jaké minerální prameny využíváme v lázeňské léčbě formou koupelí, inhalací a pitné kúry? Popis pramenů.


Tip na dárek

Věnujte zdraví - dárek, který potěší kdykoliv. Objednejte svým blízkým dárkový poukaz. Lázeňský nebo wellness zážitek je skvělým dárkem. Věnujte svým blízkým zdraví.


Napište nám o Vašem pobytu v lázních

Podělte se s námi o Vaše zážitky, postřehy a dojmy z dovolené v Lázeňském hotelu Miramare, Antoaneta nebo Valaška. Napsat recenzi


Royal Spa Club

Staňte se členem naší rodiny a získejte výhody a slevy na pobyty ve všech lázních a hotelech ROYAL SPA.


Kontakt

Lázeňské hotely MIRAMARE
Bezručova 338, 763 26 Luhačovice
Tel.: +420 577 659 111
E-mail: recepce@miramare-luhacovice.cz

Novinky a akce na e-mail

  

Antispam

Doporučujeme - letní relaxace v lázních Luhačovice

Lázně Luhačovice Vás okouzlí v každém ročním období. Dýchne na Vás pohodová a klidná atmosféra, která přispěje k Vašemu zdraví a načerpání nové energie.

Dopřejte si příjemnou letní dovolenou, načerpejte energii při procedurách a relaxujte při kulturních programech na lázeňské kolonádě.

Relaxační pobyt 2 nebo 3 noci

Ubytování na 2-3 noci, polopenze, 2 relaxační procedury, lékařská konzultace zdarma, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra.

Krátkodobé relaxační pobyty v průběhu týdne od neděle do pátku na 2 nebo 3 noci jsou vhodné pro všechny, kteří potřebují alespoň na chvíli vypnout a dodat tělu kvalitní zdravý odpočinek. Dopřejte si relaxační pobyt v příjemném prostředí hotelu VILA ANTOANETA.

VILA ANTOANETA Luhačovice

od 1 990 Kč / 2 noci / os.

Relaxační pobyt 4 nebo 5 nocí

Ubytování, polopenze, 3 relaxační procedury, lékařská konzultace zdarma, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra.

Krátká letní dovolená v průběhu týdne v lázních Luhačovice. Kombinace relaxačních procedur a doprovodných programů na lázeňské kolonádě. Dopřejte si pár dnů v průběhu týdne na 4 nebo 5 nocí v hotelu VILA ANTOANETA a poznejte kouzlo Luhačovic.

VILA ANTOANETA Luhačovice

od 3 680 Kč / 4 noci / os.

Potěšení z Jávy 2 nebo 3 noci

Ubytování na 2 nebo 3 noci, polopenze, 2 exotické a wellness procedury, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra.

Víkendový pobyt s exotickými procedurami. Přijeďte odhalit tajemství fyzické i duševní krásy ukryté v jávských masážích, ve kterých se snoubí relaxace a blahodárné účinky.

VILA VALAŠKA Luhačovice

od 4 350 Kč / 2 noci / os.

Lázeňská dovolená s dětmi

Ubytování, plná penze, 5 lázeňských a wellness procedur, lékařská konzultace, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra.

Blíží se letní prázdniny a s nimi dovolená. Užijte si dovolenou v lázních Luhačovice nejen Vy, ale i Vaše děti. Čeká Vás královská péče, opravdový odpočinek plný wellness procedur, úžasné vodní relaxační centrum a spousta atrakcí pro děti i rodiče.

VILA VALAŠKA Luhačovice

od 9 800 Kč / 7 nocí / os.

Aktuality

ROYAL SPA vyrábí vlastní lázeňskou kosmetiku THERMELOVE

13. 5. 2015

Vyzkoušejte blahodárné působení naší lázeňské kosmetiky THERMELOVE

Hotely ROYAL SPA již 20 let pečují o zdraví lázeňských hostů. A nově jsme pro Vás vyvinuli vlastní lázeňskou kosmetiku THERMELOVE.


Zveme Vás na charitativní módní přehlídku Korunky Luhačovice

5. 5. 2015

Charitativní akce Korunky Luhačovice patří v regionu mezi ty nejvýznamnější

Naše lázeňská společnost ROYAL SPA je dlouholetým partnerem charitativní organizace Korunka Luhačovice. Ta ve Zlínském kraji pomáhá nemocným, handicapovaným, či jinak vyloučeným dětem a jejich rodinám. Je již tradicí, že vždy v...


Blíží se otevírání pramenů v Luhačovicích

17. 4. 2015

Otevírání pramenů je významnou akcí v Luhačovicích. Foto zdroj: www.luhacovice.cz

Počátkem května se v Luhačovicích pravidelně koná významná lázeňská akce - Otevírání pramenů. Buďte letos přitom a zažijte během víkendu 8.-10- května lázeňské veselí, tradice, i svěcení pramenů.


EuropeSpa med ISO 9001 Garantováno odborným lázeňským lékařem Hotely Baby friendly Svaz léčebných lázní ČR Logo Korunka Luhačovice