Úvod - lázně Luhačovice

Lázeňské hotely Miramare Luhačovice.

Online rezervace
+420 577 659 111
banner

Pobyty přes ZP

Pobyty v lázních hrazené Vaší zdravotní pojišťovnou. Poradíme Vám, jak do lázní na komplexní a příspěvkovou lázeňskou péči.

Lázeňské pobyty

Samoplátecké lázeňské pobyty pod dohledem lékaře, který stanoví léčebný plán dle zdravotního stavu klienta.
Cena od 7 000 Kč/os./7 nocí

Relaxační pobyty

I krátkodobá relaxace má pozitivní účinky na zdraví. Poznejte lázně Luhačovice a relaxujte.
Cena od 2 090 Kč/os./2 noci

Tradiční léčba

Tradiční lázeňské léčebné procedury. Přijeďte ochutnat jedinečné prameny.
Cena od 7 350 Kč/os./7 nocí

Zveme Vás na krátkou návštěvu Lázeňských hotelů MIRAMARE Luhačovice.

Lázně Luhačovice - lázeňský hotel MIRAMARE Luhačovice

Lázně Luhačovice patří mezi nejnavštěvovanější lázně s dlouholetou tradicí v České republice. Lázeňský hotel Miramare Luhačovice nabízí kvalitní ubytování, odbornou lázeňskou léčbu, více jak 80 procedur pod jednou střechou a restauraci s vynikající kuchyní. K lázeňské léčbě v Luhačovicích využíváme vlastní přírodní léčivé zdroje. Síť lázeňských a wellness hotelů ROYAL SPA nabízí ubytování v lázních Luhačovice v hotelu MIRAMARE Luhačovice, VILA ANTOANETA Luhačovice a Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA Luhačovice.

Nepřehlédněte


Katalog ROYAL SPA 2016

Vyberte si již nyní pobyt v lázních Luhačovice na rok 2016 z široké nabídky lázeňských, wellness a relaxačních pobytů. Katalog Vám rádi zašleme zdarma.*/


Časopis Royal Spa News

Novinky z našich lázeňských hotelů. Nenechejte si ujít nejnovější informace. Časopis Vám rádi zašleme zdarma.


Lázeňská kosmetika z přírodních pramenů

Kousek lázní u Vás doma. Vyzkoušejte lázeňskou kosmetiku z našich přírodních pramenů. Vybírat můžete kosmetické produkty - krémy, šampóny, oleogely, soli do koupele, přírodní mýdla.


Trápí Vás nemoci dýchací

Lázně Luhačovice jsou tím pravým místem pro všechny, kteří trpí záněty cest dýchacích, astmatem, alergií, onemocněním hrtanu a dalšími jinými nemocemi dýchacího ústrojí.

Přijeďte na léčebný pobyt do lázní Luhačovice.


Využití luhačovických pramenů v léčbě

Od pradávna jsou minerální prameny využívány k léčení nemocí a k posílení zdraví. Ochutnejte i vy léčivou sílu pramenů v Lázních Luhačovice.

Jaké minerální prameny využíváme v lázeňské léčbě formou koupelí, inhalací a pitné kúry? Popis pramenů.


Napište nám o Vašem pobytu v lázních

Podělte se s námi o Vaše zážitky, postřehy a dojmy z dovolené v Lázeňském hotelu Miramare, Antoaneta nebo Valaška. Napsat recenzi


Royal Spa Club

Staňte se členem naší rodiny a získejte výhody a slevy na pobyty ve všech lázních a hotelech ROYAL SPA.


Kontakt

Lázeňské hotely MIRAMARE
Bezručova 338, 763 26 Luhačovice
Tel.: +420 577 659 111
E-mail: recepce@miramare-luhacovice.cz

Novinky a akce na e-mail

  

Antispam

Doporučujeme - jarní relaxace v lázních Luhačovice

Jarní dovolená v lázních Luhačovice. Přijeďte s rodinou, přáteli a nechejte se hýčkat při lázeňských a wellness procedurách. Prožijte dovolenou jinak, prožijteji v některém z našich lázeňských hotelů.

Relaxační pobyt 2 nebo 3 noci

Ubytování na 2-3 noci, polopenze, 2 relaxační procedury, lékařská konzultace zdarma, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra.

Darujte si pravou jarní relaxaci, vyzkoušejte lázeňské a wellness procedury a poznejte Luhačovice. V rodinném prostředí lázeňského hotelu VILA ANTOANETA nebo VILA VALAŠKA se budete cítit jako v bavlnce. Pobyt mimo víkendy a státní svátky.

VILA ANTOANETA Luhačovice

od 2 090 Kč / 2 noci / os.

Individuální péče

Ubytování, plná penze, konzultace s lékařem, individuální léčebný plán stanovený lékařem v ceně do 4.900 Kč, volný vstup do vodního relax centra.

Pobyt zaměřený na celkovou regeneraci organismu a jarní detoxikaci. Užijte si jarní dovolenou v lázních Luhačovice a načerpejte novou energii. Lékař vám sestaví léčebný program dle Vašich potřeb a vy budete odjíždět plni energie.

VILA ANTOANETA Luhačovice

od 10 150 Kč / 7 nocí / os.

Preventivní program

Ubytování, plná penze, lázeňské procedury v ceně do 2.800 Kč, lékařské vyšetření, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra.

Využijte preventivní lázeňský pobyt a posilnějte svoji imunitu. Předejděte tak civilizačním chorobám a běžným nachlazením. Darujte svému tělu dokonalou péči v lázeňském hotelu MIRAMARE Luhačovice.

MIRAMARE Luhačovice

od 8 050 Kč / 7 nocí / os.

Harmonie a zdraví

Ubytování, plná penze, konzultace s lékařem, 10 relaxačních procedur, volný vstup do bazénu a infrasauny.

Vaše cesta ke zdraví pomocí lázeňských a relaxačních procedur. Uveďte své tělo do dokonalé harmonie a odjiždějte jako znovuzrození.

MIRAMARE Luhačovice

od 8 050 Kč / 7 nocí / os.

Aktuality

Zveme Vás na benefiční módní přehlídku Korunky Luhačovice

25. 4. 2016

Hvězdou letošní módní přehlídky bude modelka a Miss ČR 2009 Aneta Vignerová

Luhačovice, město zdraví a módy je v Luhačovicích již tradičním benefičním zážitkem. Letos se uskuteční 14. května a opět se ponese v duchu krásy, módy, zábavy, ale i dobrých skutků


ROYAL SPA na prezentaci v Trenčíně

25. 4. 2016

Lázeňské hotely Royal Spa na prezentaci v Trenčíně

Vážení přátelé, dovolujeme si Vás pozvat na výstavu REGION TOUR EXPO 2016, která se bude tradičně konat v areálu výstaviště EXPO CENTER a.s., Trenčín ve dnech 13. - 14.5.2016.


V Luhačovicích se otevírají památky

15. 4. 2016

Procházky po kolonádě jsou tu pravou lázeňskou oázou

Malebné lázeňské městečko Luhačovice v sobě skrývá nepopsatelnou atmosféru. Obzvlášť na jaře, kdy vše pučí a kvete, máte možnost zažít Luhačovice v jejich plné kráse a rozpuku. Od dubna se navíc otevírají památky a probíhají...


Proč je dobré být členem ROYAL SPA clubu?

6. 4. 2016

Od dubna můžete získávat bonusové body

ROYAL SPA CLUB je určen stálým hostům lázeňských a wellness hotelů sítě ROYAL SPA. Vážíme si Vaší věrnosti a důvěry, s jakou naše hotely navštěvujete. Proto jsme pro Vás připravili atraktivní program. Staňte se členy našeho...


EuropeSpa med ISO 9001 Garantováno odborným lázeňským lékařem Hotely Baby friendly Svaz léčebných lázní ČR Logo Korunka Luhačovice