Úvod - lázně Luhačovice

Lázeňské hotely Miramare Luhačovice.

Online rezervace
+420 577 659 111
banner

Pobyty přes ZP

Pobyty v lázních hrazené Vaší zdravotní pojišťovnou. Poradíme Vám, jak do lázní na komplexní a příspěvkovou lázeňskou péči.

Lázeňské pobyty

Samoplátecké lázeňské pobyty pod dohledem lékaře, který stanoví léčebný plán dle zdravotního stavu klienta.
Cena od 7 000 Kč/os./7 nocí

Wellness pobyty

Týdenní i víkendové wellness pobyty zaměřené na relaxaci, odpočinek, krásu, zdraví i aktivitu.
Cena od 1 990 Kč/os./2 noci

Lázně na ochutnávku

Dopřejte si opravdovou pohodu během zimního období a darujte svému tělu zdraví.
Cena od 6 300 Kč/os./7 nocí

Zveme Vás na krátkou návštěvu Lázeňských hotelů MIRAMARE Luhačovice.

Lázně Luhačovice - lázeňský hotel MIRAMARE Luhačovice

Lázně Luhačovice patří mezi nejnavštěvovanější lázně s dlouholetou tradicí v České republice. Lázeňský hotel Miramare Luhačovice nabízí kvalitní ubytování, odbornou lázeňskou léčbu, více jak 80 procedur pod jednou střechou a restauraci s vynikající kuchyní. K lázeňské léčbě v Luhačovicích využíváme vlastní přírodní léčivé zdroje. Síť lázeňských a wellness hotelů ROYAL SPA nabízí ubytování v lázních Luhačovice v hotelu MIRAMARE Luhačovice, VILA ANTOANETA Luhačovice a Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA Luhačovice.

Nepřehlédněte

Zimní katalog - Silvestr v lázních

Prohlédněte si náš zimní katalog, který Vám rádi zašleme zdarma a vyberte si silvestrovský pobyt nebo ziní dovolenou v lázních Luhačovice.


Katalog ROYAL SPA 2016

Vyberte si již nyní pobyt v lázních Luhačovice na rok 2016 z široké nabídky lázeňských, wellness a relaxačních pobytů. Katalog Vám rádi zašleme zdarma.


Tip na vánoční dárek

Věnujte zdraví - dárek, který potěší kdykoliv. Objednejte svým blízkým dárkový poukaz. Lázeňský nebo wellness zážitek je skvělým dárkem. Věnujte svým blízkým zdraví.


Lázeňská kosmetika z přírodních pramenů

Kousek lázní u Vás doma. Vyzkoušejte lázeňskou kosmetiku z našich přírodních pramenů. Vybírat můžete kosmetické produkty - krémy, šampóny, oleogely, soli do koupele, přírodní mýdla.


Trápí Vás nemoci dýchací

Lázně Luhačovice jsou tím pravým místem pro všechny, kteří trpí záněty cest dýchacích, astmatem, alergií, onemocněním hrtanu a dalšími jinými nemocemi dýchacího ústrojí.

Přijeďte na léčebný pobyt do lázní Luhačovice.


Využití luhačovických pramenů v léčbě

Od pradávna jsou minerální prameny využívány k léčení nemocí a k posílení zdraví. Ochutnejte i vy léčivou sílu pramenů v Lázních Luhačovice.

Jaké minerální prameny využíváme v lázeňské léčbě formou koupelí, inhalací a pitné kúry? Popis pramenů.


Napište nám o Vašem pobytu v lázních

Podělte se s námi o Vaše zážitky, postřehy a dojmy z dovolené v Lázeňském hotelu Miramare, Antoaneta nebo Valaška. Napsat recenzi


Royal Spa Club

Staňte se členem naší rodiny a získejte výhody a slevy na pobyty ve všech lázních a hotelech ROYAL SPA.


Kontakt

Lázeňské hotely MIRAMARE
Bezručova 338, 763 26 Luhačovice
Tel.: +420 577 659 111
E-mail: recepce@miramare-luhacovice.cz

Novinky a akce na e-mail

  

Antispam

Doporučujeme - zimní dovolená v lázních Luhačovice

Lázně Luhačovice Vás okouzlí v každém ročním období. Dýchne na Vás pohodová a klidná atmosféra, která přispěje k Vašemu zdraví a načerpání nové energie.

Relaxační pobyt 2 nebo 3 noci

Ubytování na 2-3 noci, polopenze, 2 relaxační procedury, lékařská konzultace zdarma, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra.

Darujte si pravou relaxaci, vyzkoušejte lázeňské a wellness procedury a poznejte Luhačovice v zimě. V rodinném prostředí lázeňského hotelu VILA ANTOANETA nebo VILA VALAŠKA se budete cítit jako v bavlnce.

VILA ANTOANETA Luhačovice

od 1 990 Kč / 2 noci / os.

Relaxační pobyt 2 nebo 3 noci

Ubytování na 2-3 noci, polopenze, 2 relaxační procedury, lékařská konzultace zdarma, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra.

Darujte si pravou relaxaci, vyzkoušejte lázeňské a wellness procedury a poznejte Luhačovice v zimě. V rodinném prostředí lázeňského hotelu VILA ANTOANETA nebo VILA VALAŠKA se budete cítit jako v bavlnce.

VILA VALAŠKA Luhačovice

od 3 610 Kč / 2 noci / os.

Lázně na ochutnávku

Ubytování, polopenze, lékařské vyšetření, 8 lázeňských relaxačních procedur, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra.

Dopřejte si opravdovou pohodu během zimního období a darujte svému tělu zdraví. Nabízíme ochutnávku všeho, co nabízí lázně Luhačovice. V hotelu VILA ANTOANETA nabízíme léčebné procedury, relaxaci ve vodním centru a vynikající kuchyni a příjemné ceny zajistí Vaši...

VILA ANTOANETA Luhačovice

od 6 300 Kč / 7 nocí / os.

Preventivní program

Ubytování, plná penze, lázeňské procedury v ceně do 2.800 Kč, lékařské vyšetření, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra.

Využijte preventivní lázeňský pobyt a posilnějte svoji imunitu. Předejděte tak civilizačním chorobám a běžným nachlazením. Darujte svému tělu dokonalou péči v lázeňském hotelu MIRAMARE Luhačovice.

MIRAMARE Luhačovice

od 7 700 Kč / 7 nocí / os.

Aktuality

Naše lázeňská společnost spustila vlastní e-shop

2. 10. 2015

V e-shopu můžete nakupovat naši lázeňskou kosmetiku

Je nám velkým potěšením oznámit Vám, že naše lázeňská společnost ROYAL SPA spustila svůj vlastní e-shop. Zaměřen bude zejména na prodej naší vlastní lázeňské kosmetiky.


Miramare Luhačovice oslaví 20 let své činnosti

26. 5. 2015

Již 20 let se v Miramare Luhačovice staráme o zdraví a blaho našich hostů

V letošním roce oslaví společnost Léčebné lázně Luhačovice - Sanatorium Miramare, s.r.o., 20. let od otevření nového lázeňského domu Miramare I. Při této příležitosti jsme vyzpovídali generálního ředitele lázeňských hotelů...


V čem spočívá úspěch tradiční léčby v Miramare Luhačovice?

25. 5. 2015

Stálým hostem Miramare Luhačovice je i Josef Alois Náhlovský

Lázeňské hotely Miramare Luhačovice budou v letošním roce slavit krásných 20 let. Za ta léta si zdejší lázeňská léčba vybudovala tradici, úspěch a smysl u pacientů, kteří se k nám s oblibou vracejí. V čem spočívá úspěch naší...


EuropeSpa med ISO 9001 Garantováno odborným lázeňským lékařem Hotely Baby friendly Svaz léčebných lázní ČR Logo Korunka Luhačovice