Health balance

hotelu NIVAMARE poskytujeme maximální péči o hosty na základě našich mnohaletých zkušeností v oblasti hotelnictví a lázeňství. Pro dosažení nejlepšího efektu nabízených pobytových balíčků jsme vytvořili dle potřeb našich klientů speciální programy zaměřené na HEALTH BALANCE. Tyto HEALTH BALANCE pobyty vychází z našeho vlastního celostního přístupu HEALTH BALANCE POINT®.

Programy speciálních HEALTH BALANCE pobytů v hotelu NIVAMARE byly vytvořeny ve spolupráci s profesionály v oboru. Pobyty jsou zastřešovány našim týmem zkušených zdravotních koučů, lékařů, fyzioterapeutů a nutriční specialistkou, kteří mají širokou odbornost a mnohaletou praxi ve svém oboru.
Spolupracujeme také s psychology, lektory jógy a dalšími odborníky.

Kdy ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se přizpůsobit jeho potřebám a přáním. Naším cílem je nalezení rovnováhy Vašeho zdraví.

VODA, DOTEK, MYSL, AKTIVITA, VÝŽIVA a RELAXACE - základní elementy našeho „kruhu zdraví" a lidské potřeby, které zcela naplňují filosofii naší péče o hosty ve všech hotelech a resortech ROYAL SPA.  

Hormonální balanc pro ženy

NIVAMARE Luhačovice

Pobyt na 5 a více nocí s polopenzí a procedurami určený především ženám 40+.

Pobyt z naší nabídky HEALTH BALANCE zaměřený na ženy 40+, které chtějí specifické období menopauzy nejen přežít, ale také si jej užít, zvládnout jej s elegancí a najít v něm svůj každodenní balanc.

od 10 800 Kč / 5 nocí / os.

Spánkový balanc

NIVAMARE Luhačovice

Nový pobyt z naší nabídky HEALTH BALANCE, který Vám ukáže cestu ke zdravému a kvalitnímu spánku.

Pobyt na 5 a více nocí s polopenzí, propojující monitoring spánku, světelnou terapii a regenerační procedury tak, abychom optimalizovali Vaši spánkovou hygienu. Pobyt probíhá v pokojích vybavených speciálním biodynamickým osvětlením a senzorickými podložkami pro...

od 11 200 Kč / 5 nocí / os.

Duševní balanc

NIVAMARE Luhačovice

Dovolte si na chvíli zpomalit, dopřejte si pauzu od každodenního shonu a načerpejte u nás novou energii.

Pobyt na 5 a více nocí s polopenzí určený všem, kteří si potřebují oddechnout a ponořit se více do sebe sama. Zkušený psychoterapeut Vám poradí jak na to! Na procedurách a ve wellness zrelaxuje také Vaše tělo.

od 11 450 Kč / 5 nocí / os.

Týden s ketostravou v Luhačovicích

NIVAMARE Luhačovice

Pobyt na 7 nocí se stravou 5x denně dle zásad ketonové diety.

Chcete zkusit ketonovou dietu? Naučit se vařit ketostravu chutně a kreativně? Přijeďte k nám na Nivamare! Bonusem pro Vás bude nějaké to kilo dolů, odpočinek v krásném lázeňském prostředí, pohodové wellness se saunami a spousta informací o stravě od naší nutriční specialistky.

od 11 722 Kč / 7 nocí / os.

Luhačovický ketorelax

NIVAMARE Luhačovice

Ubytování, strava dle zásad ketodiety, procedury a wellness, to vše v jednom pobytu!

Vyzkoušejte si náš nový pobyt na 7 nocí s plnou penzí dle zásad ketostravování, nastartujte metabolismus a naučte se novému pohledu na stravu. Bonusem jsou wellness procedury a pohybové aktivity pro radost, harmonii a odpočinek v krásné přírodě.

od 13 804 Kč / 7 nocí / os.