V Luhačovicích se otevírají památky

9. 4. 2018 -

Malebné lázeňské městečko Luhačovice v sobě skrývá nepopsatelnou atmosféru. Obzvlášť na jaře, kdy vše pučí a kvete, máte možnost zažít Luhačovice v jejich plné kráse a rozpuku. Od dubna se navíc otevírají památky a probíhají zajímavé prohlídky města

Procházky po kolonádě jsou tu pravou lázeňskou oázou
Procházky po kolonádě jsou tu pravou lázeňskou oázou

Kouzlo Luhačovic

Lázeňská péče v těchto největších moravských lázní sahá už od 17. století! Jejich strategická poloha v chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat zaručuje, že se Vám v Luhačovicích bude dobře dýchat. Navíc, uchvátí Vás nejen příroda v samém srdci Luhačovic, ale i v jejich okolí. Typická lázeňská kolonáda, rozlehlé parky s fontánami a upravenými vycházkovými cestami, pavilony, léčivé prameny a především řada staveb známého architekta Dušana Jurkoviče, Vás prostě okouzlí. 

Navštivte památky a užijte si prohlídku města

Od dubna do září pro Vás Turistické a informační centrum v Luhačovicích pořádá prohlídky města s průvodcem a také exkurze do plnírny minerální vody Vincentka. Máte tak jedinečnou možnost poznat historii města a vydat se po stopách známého architekta Dušana Jurkoviče, jehož rukopis je právě v Luhačovicích tak typický. Navíc, město si můžete prohlédnout z kabiny malého autovláčku, který projíždí nejen Luhačovicemi, ale i přilehlými Pozlovicemi a Řetechovem. Veškeré informace o prohlídkách města a autovláčku najdete na stránkách Turistického a informačního centra Luhačovice. 

Jaro v Luhačovicích

Přjeďte do našeho lázeňského městečka načerpat sílu a pozitivní energii a poznejte Luhačovice i z jejich historie. Lázeňské hotely Miramare Luhačovice nabízí ubytování pro nejnáročnější klientelu v Kulturní památce Vila Valaška, která byla postavena roku 1907 podle projektu významného architekta Dušana Jurkoviče a řadí se mezi nejvýznamnější stavby lázeňského města LuhačoviceLuxury Spa & Wellness hotel Vila Valaška nabízí luxusní ubytování v 9 apartmá a individuální přístup pro nejnáročnější lázeňské hosty. Navíc, je propojený s Lázeňským hotelem Vila Antoaneta a nabízí komplexní služby pod jednou střechou

Aktuálně pro Vás nabízíme Relaxační pobyt, v rámci kterého Vám nabízíme wellness procedury, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra, konzultaci s našim lázeňským lékařem, polopenzi a mnoho dalšího. Přijeďte si k nám dopřát relaxační pobyt na 2,3,4 nebo 5 nocí, stačí si jen vybrat z naší nabídky. 

last minute sleva 20% na týdenní pobyty ve vile valaška

 

Lázně na ochutnávku

VILA VALAŠKA Luhačovice

Ubytování na 7 nocí, polopenze, lékařská konzultace a 8 lázeňských procedur, volný vstup do bazénu a infrasauny.

Užijte si podzimní měsíce v poklidném lázeňském prostředí Luhačovic a ochutnejte vše, co nabízíme: léčebné procedury, relaxaci a vynikající kuchyni. Příjemné ceny zajistí Vaši ještě větší spokojenost.

od 9 950 Kč / 7 nocí / os.

Lázně na zkoušku

VILA VALAŠKA Luhačovice

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 2.660 Kč lékařské vyšetření a lázeňské procedury, volný vstup do vodního relax centra.

Dopřejte si kvalitní zdravý odpočinek v lázních Luhačovice a bydlete stylově v hotelu Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA od známého slovenského architekta Dušana Jurkoviče.

od 11 410 Kč / 7 nocí / os.

Preventivní program

VILA VALAŠKA Luhačovice

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 3.360 Kč Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury, volný vstup do vodního relax centra.

Opravdový odpočinek v lázeňském prostředí s maximální péčí. Lázeňské procedury v luxusním prostředí kulturní památky Luhačovic v hotelu VILA VALAŠKA

od 12 110 Kč / 7 nocí / os.

Komplexní kúra

VILA VALAŠKA Luhačovice

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 5.040 Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury, volný vstup do bazénu a infrasauny.

Léčebný pobyt pro ty, kteří trpí různými zdravotními problémy, především onemocněním dýchacích cest, trávicího ústrojí, cévním onemocněním, cukrovkou, obezitou, onemocněním pohybového aparátu a onkologickými onemocněními v remisi. Současně je léčebný...

od 13 790 Kč / 7 nocí / os.