V Luhačovicích se otevírají památky

27. 5. 2019 -

Malebné lázeňské městečko Luhačovice v sobě skrývá nepopsatelnou atmosféru. Obzvlášť na jaře a v létě, kdy vše pučí a kvete, máte možnost zažít Luhačovice v jejich plné kráse a rozpuku. Od května se navíc otevřely památky a probíhají zajímavé prohlídky města

Procházky po kolonádě jsou tu pravou lázeňskou oázou
Procházky po kolonádě jsou tu pravou lázeňskou oázou

Kouzlo Luhačovic

Lázeňská péče v těchto největších moravských lázní sahá už od 17. století! Jejich strategická poloha v chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat zaručuje, že se Vám v Luhačovicích bude dobře dýchat. Navíc, uchvátí Vás nejen příroda v samém srdci Luhačovic, ale i v jejich okolí. Typická lázeňská kolonáda, rozlehlé parky s fontánami a upravenými vycházkovými cestami, pavilony, léčivé prameny a především řada staveb známého architekta Dušana Jurkoviče, Vás prostě okouzlí. 

Navštivte památky a užijte si prohlídku města

Od dubna do září pro Vás Turistické a informační centrum v Luhačovicích pořádá prohlídky města s průvodcem a také exkurze do plnírny minerální vody Vincentka. Máte tak jedinečnou možnost poznat historii města a vydat se po stopách známého architekta Dušana Jurkoviče, jehož rukopis je právě v Luhačovicích tak typický. Navíc, město si můžete prohlédnout z kabiny malého autovláčku, který projíždí nejen Luhačovicemi, ale i přilehlými Pozlovicemi a Řetechovem. Veškeré informace o prohlídkách města a autovláčku najdete na stránkách Turistického a informačního centra Luhačovice. 

LÉTO v Luhačovicích

Přjeďte do našeho lázeňského městečka načerpat sílu a pozitivní energii a poznejte Luhačovice i z jejich historie. Lázeňské hotely Miramare Luhačovice nabízí ubytování pro nejnáročnější klientelu v Kulturní památce Vila Valaška, která byla postavena roku 1907 podle projektu významného architekta Dušana Jurkoviče a řadí se mezi nejvýznamnější stavby lázeňského města LuhačoviceLuxury Spa & Wellness hotel Vila Valaška nabízí luxusní ubytování v 9 apartmá a individuální přístup pro nejnáročnější lázeňské hosty. Navíc, je propojený s Lázeňským hotelem Vila Antoaneta a nabízí komplexní služby pod jednou střechou

Aktuálně pro Vás nabízíme Relaxační pobyt, v rámci kterého Vám nabízíme wellness procedury, volný vstup do bazénu nebo vodního relax centra, konzultaci s našim lázeňským lékařem, polopenzi a mnoho dalšího. Přijeďte si k nám dopřát relaxační pobyt na 2,3,4 nebo 5 nocí, stačí si jen vybrat z naší nabídky.

TÝDEN PRO ZDRAVÍ S 15% SLEVOU VE VILE VALAŠKA

Na začátek léta jsme si pro Vás připravili akční nabídku i na nejoblíbenější týdenní pobyt. Užijte si Týden pro zdraví v termínu 16. 6. -17. 7. 2019 ve VILE VALAŠKA a načerpejte novou energii. Lékař vám sestaví léčebný program dle Vašich potřeb a vy budete odjíždět plni energie. Tento pobyt je zaměřený na celkovou regeneraci a detoxikaci organismu.