Zavítejte na Festival Janáček a Luhačovice

25. 6. 2018 -

Souznění přírody, léčivých pramenů, barevné architektury Dušana Jurkoviče a povznášející hudby - to je kouzlo každoročního hudebního Festivalu Janáček a Luhačovice. Letošní 27. ročník se uskuteční od 16. do 20.7.2018. 

V rámci festivalu do Luhačovic přijíždí i řada významných umělců. Foto zdroj: www.lazneluhacovice.cz
V rámci festivalu do Luhačovic přijíždí i řada významných umělců. Foto zdroj: www.lazneluhacovice.cz

Historie festivalu

Luhačovice jsou úzce spjaty se světově známým hudebním skladatelem Leošem Janáčkem a jeho opakovanými pobyty ve zdejších lázních, které představovaly i jeden z inspiračních zdrojů jeho tvorby. K poctě skladatele je od roku 1992 každoročně pořádán hudební festival pod názvem Festival Janáček a Luhačovice, který náleží k prestižním hudebním akcím v České republice. Hlavní náplní hudebního festivalu je nabídnout hostům v krásném prostředí luhačovických lázní nezapomenutelné umělecké zážitky z řady koncertů, při kterých zazní nejen hudba světově proslulého skladatele Leoše Janáčka, ale také dalších významných komponistů v podání špičkových českých i zahraničních interpretů

Slavnostní zahájení festivalu proběhne 16. července 2018 od 16:30 hodin u Busty Leoše Janáčka pod Lázeňským divadlem za účasti Žesťové harmonie Zlín. Celý program Festivalu najdete zde: https://www.lazneluhacovice.cz/25073-festival-janacek-a-luhacovice

Kultura a zdraví v jednom

Zavítejte do malebných letních Luhačovic první červencové dny a užijte si každoroční Festival Janáček a Luhačovice, ale zároveň využijte lázeňských možností. Naše lázeňské hotely Miramare Luhačovice Vám nabízejí zajímavé pobytové relaxační balíčky. Odpočiňte si v průběhu týdne na krátkém relaxačním pobytu. Dopřejte si letní dovolenou v příjemném prostředí lázeňského hotelu VILA ANTOANETA LuhačoviceDoporučujeme Vám Relaxační pobyt 2 nebo 3 nocI, v rámci kterého Vás čeká ubytování v požadovaném pokoji nebo apartmá, polopenze (možnost dietní stravy a konzultace s nutričním terapeutem), 2 lázeňské procedury - 1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační zábal (kokos, čokoláda, med, bylinky) a také volný vstup do vodního relax centra.

Pokud byste chtěli delší relax, ideálně Vám doporučujeme Relaxační pobyt na 4 nebo 5 nocí v Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA, která se nachází v klidné Pražské čtvrti Luhačovic. Hotel je přímo propojen s Lázeňským hotelem VILA ANTOANETA,. Vodní relaxační centrum nabízí hostům příjemnou relaxaci a osvěžující koupání - 2 bazény s protiproudem a chrliči, whirlpool, sauna, parní lázeň, sluneční terasa a více jak 60 lázeňských a wellness procedur pod jednou střechou.

Luxusní týdenní pobyt s 15% slevou

Pro naše nejnáročnější hosty máme připraveny velmi atraktivní TÝDENNÍ POBYTY v historické Vile Valaška. Hotel VILA VALAŠKA je historicky vzácná budova od architekta Dušana Jurkoviče z roku 1907. Nabízí luxusní ubytování apartmánového typu, individuální přístup a nadstandardní služby. V hotelu je pouze 9 velkých apartmánů, restaurace a intimní wellness centrum. 

Pobytové balíčky na 7 nocí se slevou 15%  pro termíny s nástupem od 3.6. do 29.7.2018.

Neváhejte a užijte si léto v Luhačovicích.