Vychutnejte si krásu babího léta v Luhačovicích

15. 8. 2019 -

Babí léto patří k jednomu z nejkrásnějších období malebných Luhačovic. Čistý vzduch, romantické západy slunce a poslední teplé dny, vykouzlí z Vašeho lázeňského pobytu nezapomenutelný zážitek. Proto neváhejte a přijeďte k nám načerpat energii a sílu pro blížící se podzim

Hotelová zahrada u VILY VALAŠKY
Hotelová zahrada u VILY VALAŠKY

LÁZNĚ NA zkoušku ve vile valaška

Láká Vás babí léto v nádherném lázeňském městečku Luhačovice? Cítíte, že byste po létě rádi ještě pár dnů volna a relaxace?

Využijte naší podzimní nabídky na týdenní pobyt Lázně na zkoušku s 15% slevou, na pobyt Relax na 4 nebo 5 nocí s 10% slevou nebo Relax na 2 nebo 3 noci s 10% slevou v hotelu VILA VALAŠKA. Při lázeňském pobytu v hotelu VILA VALAŠKA se budete cítit jako v bavlnce.

Luhačovice a okolí

Lázeňská péče v těchto největších moravských lázní sahá už od 17. století! Jejich strategická poloha v chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat zaručuje, že se Vám v Luhačovicích bude dobře dýchat. Navíc, uchvátí Vás nejen příroda v samém srdci Luhačovic, ale i v jejich okolí. Typická lázeňská kolonáda, rozlehlé parky s fontánami a upravenými vycházkovými cestami, pavilony, léčivé prameny a především řada staveb známého architekta Dušana Jurkoviče, Vás prostě okouzlí. 

Fotogalerie

Nechte se inspirovat fotografiemi lázeňského hotelu Vila Valaška.