Čerpejte jarní energii v malebných Luhačovicích

12. 3. 2019 -

První slunečné a teplé dny jsou ideální příležitostí k načerpání nové a povzbuzující energie. Využijte proto naší nabídky a udělejte si během týdne volno jen pro sebe a přijeďte k nám na Relaxační pobyt.


RELAXACE s 20% slevou

Také si občas říkáte, že byste nejraději hodili starosti za hlavu a někam prostě odjeli? Nenechte stres a starosti, aby Vás doběhli, a odjeďte na Relaxační pobyt do Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA A klidně během pracovního týdne. Krátkodobé relaxační pobyty v průběhu týdne od neděle do pátku na 2, 3, 4 nebo 5 nocí jsou vhodné pro všechny, kteří potřebují alespoň na chvíli vypnout a dodat tělu kvalitní zdravý odpočinek. Po celý měsíc březen od nás dostanete navíc 20% slevu na všechny relaxační pobyty v týdnu a jako bonus 2 inhalace Vincentkou zdarma.

Čeká na Vás:

  • ubytování v požadovaném pokoji nebo apartmá
  • polopenze (možnost dietní stravy a konzultace s nutričním terapeutem)
  • 2 wellness procedury - 1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační zábal (kokos, čokoláda, med, bylinky)
  • volný vstup do vodního relax centra

BONUS:

  • 20% sleva v termínu od 1. 3. do 31. 3. 2019 + 2x inhalace zdarma

 

Nevychází Vám to uprostřed týdne? Rozhodně nezoufejte. Na druhou polovinu března Vám nabízíme Prodloužený relaxační víkend od čtvrtka do neděle až s 20% slevou. Čeká na Vás ubytování, polopenze, 3 relaxační procedury: 1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační koupel dle vlastního výběru, 1x hydromasáž zvukovými vlnami světelnou terapií.

Vila Valaška je kulturní památka a byla postavena roku 1907 podle projektu významného architekta Dušana Jurkoviče a řadí se mezi nejvýznamnější stavby lázeňského města Luhačovice. Nabízí luxusní ubytování v 9 apartmá a individuální přístup pro nejnáročnější lázeňské hosty.

DOKONALÝ ODPOČINEK PŘI JÁVSKÝCH MASÁŽÍCH

Probouzející se městečko Luhačovice, lázeňské prameny, čistý vzduch a krásná příroda, to vše umocní Váš zážitek z Relaxačního pobytu u nás. Navíc Vám vřele doporučujeme objednat si v rámci pobytu i Jávskou masáž. V Jávských masážích se snoubí relaxace s celkovým uvolněním svalstva. Naše Jávské terapeutky mají certifikát nejvyšší úrovně, takže vězte, že u nich budete v těch správných rukách!