Velikonoční jarmark v Luhačovicích

2. 4. 2019 -

Svátky jara se kvapem blíží, a pokud se chcete nechat inspirovat nejen velikonoční výzdobou, zamiřte do lázeňského městečka Luhačovice. V dubnu se zde uskuteční tradiční velikonoční jarmark. 

Prodejní stánky s tradičními specialitami, ale také předvádění lidových řemesel zažijete na velikonočním jarmarku
Prodejní stánky s tradičními specialitami, ale také předvádění lidových řemesel zažijete na velikonočním jarmarku

Velikonoční inspirace

Svátky jara jsou nádherným obdobím, který si užívá většina z nás. Příroda se probouzí ze zimního spánku, sluníčko už začíná příjemně hřát a vše kolem nás kvete a pučí. A k tomu se blíží Velikonoce, které si zejména na Moravě zachovávají svou tradiční podobu. Pokud se chcete nechat inspirovat tradičními zvyky, dekoracemi, ale i pokrmy, zamiřte do Luhačovic v sobotu 20.dubna. Od 9-17 hodin se v blízkosti KD Elektra (ulice Dr. Veselého, kolem pošty a před kinem) uskuteční tradiční Velikonoční jarmark s folklórem

Čekají Vás: masové speciality, sýrové speciality, nápoje, nealko, pivo, bramborové spirály, pražené jádroviny, trdelníky, perníky, slané tyčinky, rybízové víno, panenské oleje, koření bez glutamátů, frgále, mošt, medy, medovina, olipy, džemy, řezbář, dráteník, keramika, textilní hračky, dřevěné hračky, přírodní kosmetika, dřevěné výrobky do kuchyně. Předvádění lidových řemesel v salonku MěDK Elektra, přízemí naproti restaurace. Vstup zdarma

Velikonoční víkend v LÁZEŇSKÉM HOTELU VILA ANTOANETA

Chtěli byste prožít Velikonoce výjimečně? Dopřejte si Velikonoční pohlazení v hotelu Vila Antoaneta a zažijte výjimečnou velikonoční relaxaci a odpočinek v lázních Luhačovice. Na velikonoční pondělí jsme pro Vás připravili gurmánský zážitek v podobě slavnostního velikonočního menu. Kromě toho pobyt zahrnuje:

  • ubytování na 4 noci
  • polopenze - snídaně, večeře
  • slavnostní velikonoční oběd v neděli 21.4.2019
  • 3 relaxační procedury: 1x klasická masáž éterickými oleji částečná, 1x hydromasáž zvukovými vlnami světelnou terapií a přísadou dle vlastního výběru, reflexologie plosky nohou v Jávském masážním salonu (30 min.)
  • volný vstup do vodního relaxačního centra

Bonusy:

  • sleva 10% na dokoupené procedury

Proto neváhejte a užijte si Velikonoce u nás. 

Těšíme se na Vás.