Fantastický odpočinek a pohoda s akční 15 % slevou

5. 3. 2018 -

Ať už jste maminka od rodiny, manželka, partnerka, manažerka nebo jakkoli jinak vytížená žena, máte právo na vlastní plnohodnotný odpočinek. My Vám ho u nás garantujeme, navíc s lákavou 15 % slevou!

Ponořte se u nás do hlubin dokonalé relaxace a duševní očisty
Ponořte se u nás do hlubin dokonalé relaxace a duševní očisty

Jaro s energií

Na příchod jarních dnů byste se měli pořádně připravit. Zejména co se načerpání a přívalu nové energie týče. Pokud si myslíte, že nemáte čas na to sebrat se a odjet do lázní, jste na velkém omylu. Čím více budete investovat do svého duševního zdraví a psychické pohody, tím spokojenější bude Vaše nejbližší okolí. 

pobyty v akci

Připravili jsme pro Vás slevy na týdenní pobyty v termínu od 18.3.2018 do 25.3.2018. Objednejte si např.pobyt Lázně na zkoušku a užijte si u nás Vaši jarní dovolenou. Pobyt na 7 nocí zahrnuje: 

  • ubytování v pokoji požadované kategorie
  • plnou penzi - možnost dietní stravy
  • kredit 2.660 Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury
  • volný vstup do vodního relaxačního centra

 

Na nabídku dalších týdenních akčních pobytů náhlédněte zde.

vše pod jednou střechou

Lázeňský hotel VILA ANTOANETA se nachází v klidnější Pražské čtvrti Luhačovic. Hotel disponuje vodním relax centrem a nabízí hostům více jak 60 lázeňských a wellness procedur pod jednou střechou. Hotel je vhodný i pro mladší generaci a rodiny s dětmi. Aktuálně Vám nabízíme i 15 % slevu na všechny týdenní pobyty v termínu od 18.3.2018 do 25.3.2018. Nenechte si ujít tuto last minute nabídku!