Léto v Luhačovicích za akční ceny

31. 5. 2018 -

Pokud máte rádi léto, teplé počasí, chcete se zregenerovat a zároveň posílit svou imunitu, pobyt v lázních je pro Vás to pravé. V našem lázeňském hotelu Vila VALAŠKA darujete svému tělu zdraví a potřebnou energii. Tak hurá do lázní s celou rodinou!


týden v lázních se vyplatí -  last minute sleva 15%

Možná jste již absolvovali wellness pobyt, ale proč nezkusit týdenní pobyt v Luhačovicích? Zejména v létě a během letních prázdnin, kdy se cítíte více unavení, vyčerpaní a mnohdy i bez energie, je pobyt v lázních tím pravým řešením v lepší zítřky. V rámci týdenního pobytu se o vás bude starat tým špičkových lékařů, fyzioterapeutů, ale i masérů a vy si budete užívat blahodárný relax a pohodu. Během letních měsíců nabízíme mimořádnou akci s luxusním ubytováním ve Vile VALAŠKA.

Přijeďte si odpočinout s celou rodinou a ušetřete za pobyt. Přjemné chvilky můžete strávit v Lázeňském hotelu  v hotelu Vila VALAŠKA v Luhačovicích. Hotel se nachází v klidné části Luhačovic a přesto v těšné blízkosti lázeňské kolonády.

Pobytové balíčky na 7 nocí se slevou 15%  pro termíny s nástupem od 3.6. do 29.7.2018.

LUXURY SPA & WELLNESS VILA VALAŠKA

Relax 4 nebo 5 nocí

VILA VALAŠKA Luhačovice

Ubytování na 4 a 5 nocí (Ne-Pá), polopenze, 3 lázeňské procedury, volný vstup do vodního relax centra.

Krátká dovolená v lázních Luhačovice. Doporučujeme všem, kteří potřebují alespoň na chvíli vypnout a dodat tělu kvalitní zdravý odpočinek. Užijte si krásné chvíle a dopřejte si relaxaci a odpočinek v hotelu VILA VALAŠKA.

-20%
od 7 520 Kč / 4 noci / os.