Léto v Luhačovicích za akční ceny

31. 5. 2018 -

Pokud máte rádi léto, teplé počasí, chcete se zregenerovat a zároveň posílit svou imunitu, pobyt v lázních je pro Vás to pravé. V našem lázeňském hotelu Vila VALAŠKA darujete svému tělu zdraví a potřebnou energii. Tak hurá do lázní s celou rodinou!


týden v lázních se vyplatí -  last minute sleva 15%

Možná jste již absolvovali wellness pobyt, ale proč nezkusit týdenní pobyt v Luhačovicích? Zejména v létě a během letních prázdnin, kdy se cítíte více unavení, vyčerpaní a mnohdy i bez energie, je pobyt v lázních tím pravým řešením v lepší zítřky. V rámci týdenního pobytu se o vás bude starat tým špičkových lékařů, fyzioterapeutů, ale i masérů a vy si budete užívat blahodárný relax a pohodu. Během letních měsíců nabízíme mimořádnou akci s luxusním ubytováním ve Vile VALAŠKA.

Přijeďte si odpočinout s celou rodinou a ušetřete za pobyt. Přjemné chvilky můžete strávit v Lázeňském hotelu  v hotelu Vila VALAŠKA v Luhačovicích. Hotel se nachází v klidné části Luhačovic a přesto v těšné blízkosti lázeňské kolonády.

Pobytové balíčky na 7 nocí se slevou 15%  pro termíny s nástupem od 3.6. do 29.7.2018.

LUXURY SPA & WELLNESS VILA VALAŠKA

Lázně na zkoušku

VILA VALAŠKA Luhačovice

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 2.660 Kč lékařské vyšetření a lázeňské procedury, volný vstup do vodního relax centra.

Dopřejte si kvalitní zdravý odpočinek v lázních Luhačovice a bydlete stylově v hotelu Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA od známého slovenského architekta Dušana Jurkoviče.

od 11 410 Kč / 7 nocí / os.

Wellness pobyt

VILA VALAŠKA Luhačovice

Ubytování na 7 nocí, plná penze, lékařská konzultace, 6 lázeňských procedur, volný vstup do vodního relax centra.

Spojíte-li klidné prostředí v hotelu VILA VALAŠKA v Luhačovicích s lázeňskými procedurami, porozumíte pravému významu slova wellness.

od 12 110 Kč / 7 nocí / os.

Preventivní program

VILA VALAŠKA Luhačovice

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 3.360 Kč Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury, volný vstup do vodního relax centra.

Opravdový odpočinek v lázeňském prostředí s maximální péčí. Lázeňské procedury v luxusním prostředí kulturní památky Luhačovic v hotelu VILA VALAŠKA

od 12 110 Kč / 7 nocí / os.

Individuální péče

VILA VALAŠKA Luhačovice

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 5.600 Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury, volný vstup do vodního relax centra.

Pobyt zaměřený na celkovou regeneraci organismu a detoxikaci. Užijte si dovolenou v Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA v lázních Luhačovice a načerpejte novou energii. Lékař vám sestaví léčebný program dle Vašich potřeb a vy budete odjíždět plni energie.

od 14 350 Kč / 7 nocí / os.