Víkendový odpočinek ve VILE VALAŠKA s 20% slevou

12. 9. 2018 -

Prázdniny sice skončily ale vy si k nám můžete přijet odpočinout a my Vám nabídneme prostě královskou péči.


Dopřejte si čas pro sebe

Ubytování v luxusním apartmá, vynikající domácí strava v rámci polopenze, masáž s éterickými oleji částečná nebo anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, relaxační zábal (kokos, čokoláda, med, bylinky) a k tomu navíc volný vstup do vodního relax centra. No řekněte sami, dá se tomu vůbec odolat?

Víkendový pobyt - užijte si Luhačovice v termínu od 14.9. do 23.09.2018 s 20% slevou!

A máme pro Vás ještě jednu úžasnou nabídku. Opravdový odpočinek v lázeňském prostředí s maximální péčí a 20% slevou! Objednejte si víkendový pobyt v termínu od 14.9. do 23.09.2018 a jako bonus od nás získáte 20% slevu.

Lázeňské a wellness procedury v luxusním prostředí kulturní památky Luhačovic v hotelu VILA VALAŠKA - to jsou víkendové a relaxační pobyty ve Vile Valaška. Zažijte opravdovou lázeňskou péči s procedurami a vychutnejte si barevný podzim v Luhačovicích.

DOKONALÝ ODPOČINEK PŘI JÁVSKÝCH MASÁŽÍCH

Probouzející se podzim ve městě Luhačovice, lázeňské prameny, čistý vzduch a krásná příroda, to vše umocní Váš zážitek z Víkendového pobytu u nás. Navíc Vám vřele doporučujeme objednat si v rámci pobytu i Jávskou masáž. V Jávských masážích se snoubí relaxace s celkovým uvolněním svalstva. Naše Jávské terapeutky mají certifikát nejvyšší úrovně, takže vězte, že u nich budete v těch správných rukách!