Přivítejte jaro krátkodobou relaxací v lázních

18. 2. 2019 -

Pokud si z různých důvodů nemůžete v nejbližším období naplánovat léčebný lázeňský pobyt, zvolte alternativu krátkodobých pobytů. Pro naše zdraví mají rovněž efekt a pomohou Vám zejména psychicky.


Pokud si nemůžete dovolit odjet do lázní na delší dobu, vězte, že i krátkodobá relaxace má svůj smysl a efekt. Důležité je najít si čas sami na sebe a dopřát si alespoň na chvíli oddych a relax. Pro příchod jara jsme si pro Vás připravili Relaxační pobyt na 2 noci nebo jednodenní balíček. Dopřejte si krátkou jarní dovolenou v lázních Luhačovice. Doporučujeme všem, kteří potřebují alespoň na chvíli vypnout a dodat tělu kvalitní zdravý odpočinek. Užijte si krásné chvíle v hotelu VILA ANTOANETA Luhačovice. Hotel se nachází v klidné části lázní Luhačovice v blízkosti lázeňského parku a kolonády. Moderní lázeňský hotel Vila Antoaneta s kapacitou ubytování 87 lůžek, je vzájemně propojený s Luxury Spa & Wellness Vila Valaška. V hotelu se nachází úžasné vodní relax centrum - vnitřní bazén s protiproudem a výhledem do zahrady, whirlpool, sauna, parní lázeň, sluneční terasa. V hotelu Antoaneta nabízíme více jak 60 lázeňských, wellness, kosmetických a exkluzivních procedur pod jednou střechou.

JEDNODENNÍ RELAXACE v luhačovicích - 11. 3. 2019

Jednodenní relaxace v lázeňském hotelu VILA ANTOANETA pro klienty z blízkého okolí. Udělejte správný krok pro své zdraví a odpočiňte si při relaxačních lázeňských procedurách.

Jednodenní relaxační balíček zahrnuje 1x hodinový vstup do vodního relaxačního centra - vnitřní bazén s protiproudem a výhledem do zahrady, whirlpool, sauna, parní lázeň, sluneční terasa, 1x klasickou relaxační masáž zad a šíje s éterickými oleji a jako pozornost od nás dostanete tradiční lázeňské oplatky.

Balíček je vhodný naprosto pro všechny, můžete ho věnovat jako dárek svým nejbližším, na své si přijdou i senioři. Balíček doporučujeme i pro větší skupiny lidí. Doporučujeme všem, kteří potřebují alespoň na chvíli vypnout a dodat tělu kvalitní zdravý odpočinek. Užijte si krásné chvíle v hotelu VILA ANTOANETA Luhačovice. Hotel se nachází v klidné části lázní Luhačovice v blízkosti lázeňského parku a kolonády. Jednodenní relax můžete spojit s příjemně stráveným dnem v lázních Luhačovice.

Celková cena balíčku vychází na 390,- Kč/os. a objednání je nutné předem na telefonním čísle +420 577 126 204.

super last minute nabídka s 25% slevou OD 10. 3. DO 12. 3. 2019

Pokud by pro Vás jednodenní relaxace byla přeci jen málo, tak v termínu od 10. 3. do 12. 3. 2019 jsme si pro Vás připravili úžasnou LAST MINUTE nabídku na relaxační pobyt na 2 noci v hotelu VILA ANTOANETA.

Balíček zahrnuje: ubytování, plnou penzi (standart), 2 lázeňské procedury (klasická částečná masáž éterickými oleji a přísadová koupel), volný vstup do vodního relax centra

Bonus: 1x inhalace zdarma