Pojeďte do Luhačovic! Užijte si lázně naplno i v této náročné době.

22. 9. 2020 -

Naši hosté mohou využít veškeré služby i v této epidemiologicky náročné době. V hotelech dodržujeme veškerá hygienická opatření. Pobytem v lázních Luhačovice posílíte svou imunitu a načerpáte novou energii pro nastávající podzimní dny.

Přírodní minerální pramen sv. Josef
Přírodní minerální pramen sv. Josef

Chováme se zodpovědně po celou dobu, chráníme Vaše i naše zdraví

Naši hosté i pracovníci jsou stále pod dozorem zkušených lékařů a zdravotníků.

My chráníme Vás, Vy chráníte nás

  1. Noste roušky ve vnitřních prostorech hotelu. Rouška je základní prevencí, která chrání obě strany. Roušku lze odložit při jídle, v bazénu, v sauně a při procedurách po dohodě s personálem. Dbejte vždy na správnou manipulaci s rouškou při jejím sundáváni i nasazování. Textilní roušku umístěte do igelitového sáčku pro pozdější vyprání, jednorázovou roušku vložte do igelitového sáčku a vyhoďte.
  2. Často a důkladně si myjte ruce teplou vodou a mýdlem. Ruce nikomu nepodávejte. I venku dodržujte zvýšená hygienická opatření.
  3. Před vstupem do restaurace vždy použijte dezinfekci na ruce.
  4. Vyhýbejte se velkému uskupení osob, u rautových stolů si udržujte bezpečný odstup alespoň dva metry.
  5. Eliminujte kontakt s nemocnými lidmi a upozorněte na ně náš personál. V případě vlastního onemocnění nebo zvýšené teploty zůstaňte na pokoji a kontaktujte telefonicky ošetřovnu a vyčkejte na pokoji dalších pokynů zdravotníků.
  6. Procedury budete mít dopředu načasované. V uvedeném termínu se dostavte na proceduru a zdržujte se co nejkratší dobu v čekárně.
  7. Před vstupem do bazénu použijte dezinfekci na ruce. V šatně se zdržujte také co nejkratší dobu.
  8. Pokud budete platit na recepci, preferujeme bezhotovostní platební styk. Klíče od pokoje si ponechte po dobu pobytu u sebe. Závady a požadavky volejte na číslo 111, rádi Vám vyhovíme.
  9. Roušku nesundávejte, pokud pokojská uklízí Váš pokoj a Vy v něm po dobu úklidu zůstáváte. Často v pokoji během dne větrejte.
  10. Pro zvýšení imunitu doplňujte antioxidanty a vitamin C, pečujte o psychickou pohodu a dostatečný spánek.

Těšíme se na Vás