Na regeneraci dýchacích cest po Covid-19 jsou ideálním místem lázně Luhačovice

17. 3. 2021 -

Prodělali jste v poslední době Covid-19? Lázně MIRAMARE Luhačovice jsou ideálním místem na doléčení. Připravili jsme pro Vás aktuální informace o možnostech lázeňské léčby zaměřené na regeneraci dýchacích cest a celého organismu.

Inhalace - přírodní pramen Vincentka
Inhalace - přírodní pramen Vincentka

Na léčbu dýchacích cest jsou ideálním místem lázně Luhačovice, které jsou věhlasné díky minerálním pramenům, především přírodního pramene Vincentka. O Vaše zdraví bude pečovat tým odborníků pod vedením ORL specialisty.

Lázeňská léčba po Covid-19 hrazená pojišťovnou

Lázeňskou léčbu po prodělaném onemocnění Covid-19 s komplikací zánětu plic je možné absolvovat přes Vaší zdravotní pojišťovnu

  • možnost komplexní lázeňské péče hrazené zdravotní pojišťovnou
  • indikace V / 3, 4, 5 (indikace 4 a 5 hrazené pouze Všeobecnou zdravotní pojišťovnou)
  • délka pobytu na 21 dnů
  • nástup na pobyt do lázní do 4 měsíců po propuštění z nemocnice

Stačí si zažádat u svého lékaře o návrh na lázeňskou péči.

Poradíme Vám, jak do lázní se zdravotní pojišťovnou. Ukaž více informací

samoplátecké pobyty na regeneraci dýchacích cest

Investujte do svého zdraví, dopřejte si lázeňský pobyt po prodělaném onemocnění dýchacích cest a Covid-19 a naberte nové síly v lázních Luhačovice.

Na všechny samoplátecké lázeňské pobyty můžete čerpat státní příspěvek ve výši 4 000 Kč.

Léčba dýchacích cest po Covid-19

MIRAMARE Luhačovice

Ubytování na 7 nocí, plná penze, lékařské vyšetření, edukace s dietní sestrou, 18 lázeňských procedur, volný vstup do bazénu a infrasauny.

Lázeňský pobyt zaměřený na léčbu po prodělaném onemocnění dýchacích cest. Celostní přístup, komplexní spojení lázeňských procedur, přírodních minerálních pramenů a zdravé stravy pod dohledem našich odborníků.

od 13 300 Kč / 7 nocí / os.

Komplexní kúra

MIRAMARE Luhačovice

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 4 900 Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury, volný vstup do bazénu a infrasauny.

Léčebný lázeňský pobyt pod dohledem lékaře. Léčebný plán je stanoven na základě zdravotního stavu klienta a je určený ke kompletní regeneraci organismu. Pečujte o své zdraví v Lázeňských hotelech MIRAMARE Luhačovice.

od 13 300 Kč / 7 nocí / os.

Jak získat STÁTNÍ PŘÍSPĚVEK?

Stačí si vygenerovat slevový voucher na turistické portále kudyznudy.cz, který přijde na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. Slevový voucher si můžete vytisknout nebo mít v mobilním telefonu.

Pro rezervaci pobytu doporučujeme využít náš on-line rezervační systém, nezapomeňte do poznámky uvést kód na slevový voucher. Ukaž on-line rezervaci

Těšíme se na Vás. Tým lázní MIRAMARE Luhačovice