Do lázní Luhačovice s lázeňským voucherem na 2 000 Kč

3. 1. 2022 -

Užijte si lázeňskou péči za zvýhodněných podmínek a vygenerujte si svůj lázeňský voucher na 2 000 Kč, který můžete uplatnit do27. 2. 2022 v lázeňských hotelech VILA ANTOANETA a VILA VALAŠKA Luhačovice.

Lázeňská léčba v lázních MIRAMARE Luhačovice
Lázeňská léčba v lázních MIRAMARE Luhačovice

Jak získat lázeňský voucher

  • Lázeňský voucher si vygenerujete na turistickém portále kudyznudy.cz.
  • Voucher s kódem dojde na Vámi uvedenou emailovou adresu.
  • Množství voucherů je limitované. Na turistickém portále kudyznudy.cz naleznete aktuální přehled volných voucherů ve vybraném hotelu.

Jak uplatnit lázeňský voucher

  • Lázeňský voucher na 2 000 Kč lze uplatnit do 27. 2. 2022 na lázeňské léčebné pobyty v hotelech VILA ANTOANETA a VALAŠKA. Nabídka pobytů
  • Pobyt v lázních doporučujeme rezervovat přes náš online systém, kde naleznete volné termíny a aktuální ceny. Online rezervace
  • Nezapomeňte při rezervaci pobytu do poznámky uvést kód lázeňského voucheru. Voucher je možné uplatnit před uhrazením pobytu. Po úhradě pobytu již nelze voucher čerpat.

Léčebné pobyty - doporučujeme

  • Lázeňský voucher na 2 000 Kč není zahrnutý do ceny pobytů. Sleva bude odečtena po přijetí rezervace s uvedeným kódem lázeňského voucheru.
  • Slevy se nesčítají. Lázeňský voucher nebo cenový hit nebo slevu vyplývající z členství ve věrnostním programu můžete využít samostatně.

Týden pro zdraví

VILA ANTOANETA Luhačovice

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 2 800 Kč na vstupní vyšetření a lázeňské procedury, vstup do vodního relax centra.

Dopřejte si lázeňskou týdenní péči o své zdraví pod dohedem lékaře, který stanoví individuální léčebný plán na základě Vašeho zdravotního stavu. Svěřte se do rukou odborníků z lázeňského hotelu VILA ANTOANETA Luhačovice.

od 11 900 Kč / 7 nocí / os.

Týden pro zdraví

VILA VALAŠKA Luhačovice

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 2 800 Kč na vstupní vyšetření a lázeňské procedury, volný vstup do vodního relax centra.

Týdenní lázeňský pobyt s individuálním léčebným programem stanoveným lázeňským lékařem na základě Vašeho zdravotního stavu. Pečujte o své zdraví ve VILE VALAŠKA a zažijte uzdravující sílu lázní Luhačovice.

od 16 170 Kč / 7 nocí / os.