Lázně Luhačovice MIRAMARE

Již více než 26 let zkušeností

V lázních Luhačovice nabízíme ubytování ve 4 lázeňských hotelech s komplexními službami pod jednou střechou. Již více než 26 let poskytujeme odbornou lázeňskou léčbu zaměřenou na nemoci - dýchacích cest, pohybové, trávicí, obezity a diabetes, oběhové, neurologické a onkologické v remisi.

  • Lázeňské hotely MIRAMARE tvoří 3 propojené budovy, kde se nachází kompletní balneoprovoz, 2 přírodní minerální prameny a zdravotnická služba 24 hodin denně.
  • Lázeňský hotel VILA ANTOANETA tvoří 4 propojené budovy, kde se nachází úžasné vodní relaxační centrum a Jávský masážní salón.
  • Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA je kulturní památka od arch. Dušana Jurkoviče a nabízí ubytování pouze v 9 stylově zařízených apartmánech, skvělou gastronomii a výjimečnou balneoterapii.
  • Lázeňský hotel NIVAMARE se nachází cca 1,5 km od lázeňské kolonády a centra Luhačovic, nabízí komplexní služby pod jednou střechou a komfortní ubytování. Předností hotelu je jeho poloha v naprosto nerušeném klidném prostředí s výhledy na okolní louky a lesy.

Aktuality

Letní dovolená v Luhačovicích

9. 5. 2024

Užijte si letní dovolenou v NIVAMARE

V okolí Luhačovic Pozlovic je nepřeberné množství možností, jak si užít volný čas a objevovat krásy této oblasti.

Zahájení lázeňské sezóny 2024

30. 4. 2024

Zahajte s námi lázeňskou sezónu 2024

Dva dny plné oslav v Luhačovicích. Zapište si do kalendáře 10. – 12. 5. 2024 a zúčastněte se festivalu Otevírání pramenů.

NEWSLETTER

Máte zájem o zasílání novinek? Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat.