Lázně Luhačovice MIRAMARE

Již více než 26 let zkušeností

V lázních Luhačovice nabízíme ubytování ve 4 lázeňských hotelech s komplexními službami pod jednou střechou. Již více než 26 let poskytujeme odbornou lázeňskou léčbu zaměřenou na nemoci - dýchacích cest, pohybové, trávicí, obezity a diabetes, oběhové, neurologické a onkologické v remisi.

  • Lázeňské hotely MIRAMARE tvoří 3 propojené budovy, kde se nachází kompletní balneoprovoz, 2 přírodní minerální prameny a zdravotnická služba 24 hodin denně.
  • Lázeňský hotel VILA ANTOANETA tvoří 4 propojené budovy, kde se nachází úžasné vodní relaxační centrum a Jávský masážní salón.
  • Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA je kulturní památka od arch. Dušana Jurkoviče a nabízí ubytování pouze v 9 stylově zařízených apartmánech, skvělou gastronomii a výjimečnou balneoterapii.
  • Lázeňský hotel NIVAMARE se nachází cca 1,5 km od lázeňské kolonády a centra Luhačovic, nabízí komplexní služby pod jednou střechou a komfortní ubytování. Předností hotelu je jeho poloha v naprosto nerušeném klidném prostředí s výhledy na okolní louky a lesy.

Aktuality

11. 10. 2023

ESPA 2023 - získali jsme prestižní ocenění za inovace

Vydali jsme se do Karlových Varů na největší lázeňskou událost evropského formátu - Evropský lázeňský a balneologický...

Pobyt spánkový balanc je novinkou v naší nabídce HEALTH BALANCE

27. 6. 2023

Najděte s námi svou SPÁNKOVOU ROVNOVÁHU

Kvalitní spánek je pro náš organismus nepostradatelný. Je jednou z podmínek dobrého zdraví, protože posiluje imunitní...

NEWSLETTER

Máte zájem o zasílání novinek? Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat.