V čem spočívá úspěch tradiční léčby v Miramare Luhačovice?

30. 1. 2018 -

Lázeňské hotely Miramare Luhačovice poskytují péči lázeňským hostům již 22 let. Za ta léta si zdejší lázeňská léčba vybudovala tradici, úspěch a smysl u pacientů, kteří se k nám s oblibou vracejí. V čem spočívá úspěch naší tradiční lázeňské léčby?


 Luhačovice jsou věhlasné svými minerálními prameny a tradiční lázeňskou léčbou. V našich hotelech Miramare Luhačovice se soustředíme zejména na léčbu těchto potíží: bolesti zad a kloubů, nemoci dýchacích cest, neurologické nemoci, onkologické nemoci, nemoci metabolické, nemoci oběhové, nemoci trávicího ústrojí. Žádný z našich lázeňských pobytů se neobejde bez tradičních procedur, bez kterých se neobejde žádný léčebný program.

Uhličitá koupel

Koupel v přírodní minerální vodě o teplotě 33-35°C, trvání 20 minut. Při této koupeli se využívá účinku kůží vstřebávaného C02, který šetrně tonizuje kardiovaskulární aparát, zlepšuje prokrvení kůže, svalů, dochází k  poklesu  krevního tlaku a tepu, zlepšení práce srdce. Je vhodná zejména při onemocnění srdce a oběhové soustavy, při chorobách cév, při některých neurologických chorobách.  Kontraindikace: dekompenzace kardiovaskulárního systému, sklon ke kolapsů, epilepsie.

Inhalace přístrojová s Vincentkou

Inhalace, při které se vdechuje aerosol z přírodní minerální vody Vincentka, vdechuje se ústy nebo nosem. Sliznice dýchacích cest se při tom zvlhčuje, ředí se hlen na jejím povrchu, ten se poté lépe  vysmrkává a odkašlává, čímž se odstraňují i v něm zachycené částečky prachu, pyl a další nečistoty. Zlepší se pohyb řasinek na povrchu, prokrvení sliznice, odplavení mediátorů zánětu ze sliznice, zmírní se otok sliznice  a zlepší se výměna dýchacích plynů O2 a CO2.  Vhodné jsou pro klienty s onemocněním horních i dolních dýchacích cest,  u hlasových profesionálů, u asthma bronchiale, chronické bronchitidy, kuřácké bronchitis, alergických onemocněních  dýchacích cest. Kontraindikace: akutní dušnost, akutní onemocnění s teplotami, dekompenzace K-V aparátu.  

Vyzkoušejte léčebný pobyt v Miramare Luhačovice, v rámci tradiční léčby jsme pro Vás připravili velmi oblíbený Seniorský pobyt.