Nabídka ubytování v lázních Luhačovice

V lázních Luhačovice nabízíme ubytování ve 3 hotelech s celkovou kapacitou 189 pokojů.

Pokud chcete pečovat o své zdraví nebo jste klient zdravotní pojišťovny doporučujeme Vám ubytování v lázeňském hotelu MIRAMARE.

Jste milovníky wellness a relaxace? Pro Vás je ideální ubytování v hotelu VILA ANTOANETA, kde se nachází úžasné vodní relax centrum - užijte si odpočinek plnými doušky.

Hledáte luxusní ubytování v lázních Luhačovice? Pak se ubytujte v kulturní památce od arch. Dušana Jurkoviče v luxusním hotelu VILA VALAŠKA.

LázeňskÉ hotelY MIRAMARE

Lázeňské hotely Miramare LuhačoviceHotely MIRAMARE se nachází v klidném prostředí v blízkosti centra lázní Luhačovice. Hotely MIRAMARE tvoří 3 vzájemně propojené budovy a nabízí komplexní služby pod jednou střechou. K léčbě jsou využívány 2 vlastní léčebné minerální prameny.


Lázeňský hotel VILA ANTOANETA

Lázeňský hotel Vila Antoaneta LuhačoviceHotel VILA ANTOANETA leží v klidné části lázní Luhačovice v blízkosti lázeňského parku a kolonády. V hotelu se nachází úžasné vodní relax centrum s širokou nabídkou lázeňských a relaxačních procedur pod jednou střechou. Hotel je vhodný také pro mladší generaci a rodiny s dětmi.


Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA

Luxury Spa & Wellness Vila Valaška LuhačoviceHotel VILA VALAŠKA je kulturní památka od významného architekta Dušana Jurkoviče. Hotel se nachází v klidné lázeňské čtvrti Luhačovic v blízkosti parku a kolonády a je propojený s hotelem VILA ANTOANETA. Disponuje salónkem pro 20 osob vhodným pro menší rodinné oslavy a firemní akce.