Lázeňský hotel NIVAMARE

červenci jsme zahájili provoz v našem novém Lázeňském hotelu NIVAMARE Luhačovice. Zažijte léto v lázních a přitom v krásné přírodě! Hotel NIVAMARE aktuálně nabízí hotelové ubytování se snídaní, volným vstupem do venkovního vyhřívaného bazénu a dvoupodlažního wellness se saunovým světem a whirpooly s překrásnými výhledy do okolní přírody. Děti jsou u nás vítány.

O HOTELU:

Lázeňský hotel NIVAMARE je nově součástí komplexu Lázeňských hotelů MIRAMARE Luhačovice.

Hotel NIVAMARE Luhačovice se nachází cca 1,5 km od centra Luhačovic, na nerušeném klidném místě, obklopeném přírodou s krásnými výhledy na okolní louky a lesy. 

Lázeňský hotel NIVAMARE Vás okouzlí nádhernými výhledy na Luhačovickou přehradu.

Hotel nabízí komplexní služby pod jednou střechou a komfortní ubytování kategorie standard, superior, exclusive, exclusive +.

Dvoupodlažní wellness zajistí dokonalou relaxaci a pohodu, kterou je možné zažít v rozsáhlém komplexu saun, vířivek, teras s nádherným výhledem do okolní krajiny a dalšími doplňkovými službami. V Lázeňském hotelu NIVAMARE je k dispozici jeden vnitřní bazén a venkovní vyhřívaný bazén.

Lázeňský hotel NIVAMARE je určen pro hosty, kteří hledají odpočinek a relaxaci v naprosto nerušeném klidu a přírodě - páry, seniory, mladší generaci i rodiny s dětmi.

V hotelu NIVAMARE nabízíme také pořádání akcí a večírků pro firmy, spolky a zájmové skupiny. V hotelu je k dispozici konferenční sál až pro 60 osob včetně příslušného technického vybavení (flipchart, plátno, dataprojektor). Nabídku Vám sestavíme individuálně dle Vašeho přání, viz.naše kontakty níže.

V HOTELU JE K DISPOZICI:

  • recepce se vstupní halou
  • restaurace
  • dvoupodlažní wellness centrum
  • vyhřívaný venkovní bazén
  • vnitřní bazén
  • venkovní dětské hřiště
  • konferenční prostory pro až 60 osob

Kategorie ubytování:

Lázeňský hotel NIVAMARE - ubytování v pokojích kategorie Standard, Superior, Exclusive, Exclusive+.

Kapacita hotelu:

Celková kapacita hotelu 112 lůžek - 4 jednolůžkové pokoje, 46 dvoulůžkových pokojů (jeden bezbariérový), 2 třílůžkové pokoje, 5 apartmánů.

Vybavení pokojů:

Standard: sprcha + WC, TV + SAT, telefon, WiFi.

Superior: sprcha + WC, fén, TV + SAT, telefon, rychlovarná konvice, lednička, WiFi.

Exklusiv (apartmá s balkónem nebo terasou): sprcha / vana + WC s bidetovou sprchou, fén, TV + SAT, klimatizace, telefon, lednička, kávovar na kapsle, WiFi.

Exklusiv+ (apartmá s krbem, kuchyňským koutem a terasou): 
sprcha + WC s bidetovou sprchou, fén, TV + SAT, klimatizace, telefon, lednička, kávovar na kapsle, WiFi.

Doplňující informace:

Poplatek z pobytu 40 Kč / os. / den není zahrnut v ceně pobytů.

Parkování: před hotelem NIVAMARE za poplatek (uzavřené parkoviště) 60 Kč / den
. Venkovní parkoviště u hotelu 30 Kč / den. Z parkovného jsou osvobozeni držitelé průkazu ZTP/P (osoby s těžkým zdravotním postižením) a jejich průvodci. Parkování je nutno rezervovat předem.

Check-in: od 14:00 hod. / Check out: do 10:00 hod.

Stravování: snídaně formou rautu.

Ubytování psa (pouze ve vyhrazených pokojích Standard): malá plemena do 25 cm 200 Kč / den, střední plemena do 40 cm 350 Kč / noc, větší plemena není možné ubytovat!

Internet: WiFi. 

Kontakty:

Antonína Václavíka 336, 763 26 Pozlovice

+420 577 131 326

+420 720 961 664

info@nivamare.cz

sales@nivamare.cz

 

NABÍDKA POBYTŮ