Ohlasy hostů

Zde můžete napsat Vaše recenze na pobyt v Lázeňských hotelech MIRAMARE, VILA ANTOANETA a VILA VALAŠKA Luhačovice.

POSLAT recenzi

Přihlášením k odběru novinek a obchodních nabídek souhlasím s tím, že pro tento účel bude společnost Léčebné lázně Luhačovice – Sanatorium Miramare, s. r. o., Bezručova 338, 763 26 Luhačovice, IČ: 60727942 po dobu 10 let zpracovávat údaje o mém jménu, příjmení a e-mailové adrese. Svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat e-mailovou zprávou zaslanou na marketing@miramare-luhacovice.cz.
Informace o zpracování osobních údajů

  

Antispam

OHLASY hostů

11. 1. 2016

Užili jsme si pěkný wellness týden v hotelu Antoaneta, můžeme všem doporučit. Výtečná kuchyně a milá obsluha. Masáže, bazén, sauna i koupele jsou přímo v hotelu, což jsme ocenili v lednovém počasí.
Děkujeme všem, kteří se o...


27. 8. 2015

Již několikrát jsme s manželem absolvovali týdenní pobyt pro seniory jako samoplátci v hotelu Miramare. A naši spokojenost dokazujeme tím, že jsme si ho opět objednali na říjen 2015. Moc se na Vás všechny těšíme.

Manželé Procingrovi,...


27. 4. 2015

S pobytem v těchto lázních jsem byl po všech stránkách spokojen. Můžu vřele doporučit svým známým a rád se k Vám vrátím. Děkuji za péči celému personálu.


27. 4. 2015

Byla jsem zde spokojena s celým personálem počínaje recepcí a ubytováním, tam jen s menším nedostatkem - nešla uzamknout skříň, ale nevadí. Na procedurách mi vyšli vstříct, jídlo výborné, lékaři příjemní a úklid byl v pořádku...


9. 4. 2015

3.2.2014
Kdyby byla 10 nejlepší hodnocení,ode mě by Vila Antoaneta tu 10 určitě dostala, nemám nejmenší připomínku.Všechno bylo skvělé. Díky.
Jarolímková Ludmila


9.10.2013
Moc Vám děkujeme za náš prodloužený víkend s dětma. Vše...


9. 4. 2015

Z vodniho centra a hlavně z vířivky jsem manžela ani nemohla dostat

Jako rodačka z Moravy jsem se chtěla cestou do České Republiky před manželem vytáhnout. V Luhačovicich se mi to skutečně povedlo. Jsem moc ráda, že jsem vybrala pobyt ve Vile Antoanetě. Hotel je nový, krásný, čistý, vše pod jednou střechou.


9. 4. 2015

Hotel v blízkosti kolonády a centra města

Jednoznačně kladně hodnotím pobyt v lázeňském hotelu Miramare, který jsem absolvovala na zkoušku, se svojí malou dcerkou. Obsluha v restauraci mile překvapila výbornou znalostí i velmi komplikované diety a zafungovala jako skvělý prostředník...