K dokonalé relaxaci pomohou uhličité vodní koupele

9. 5. 2018 -

S jarními dny na vás padá úzkost a deprese. Stále častěji se v posledních měsících mluví i o syndromu vyhoření. To vše může vést k Vašemu rozladění a únavě. Naberte síly v lázeňských hotelích Miramare Luhačovice a dopřejte si u nás například blahodárné uhličité vodní koupele

Uhličité vodní koupele mají relaxační i léčebný účinek.
Uhličité vodní koupele mají relaxační i léčebný účinek.

Uhličité vodní koupele pro Vaše zdraví

Teplá vana dělá radost nejedomu z nás. V našich lázeňských hotelích Vám k dokonalé relaxaci a lázeňské léčbě nabízíme i uhličité vodní koupele. Ideální jou k prohřátí organismu, ale také dokonalé relaxaci a léčbě. Tato vodní procedura probíhá v přírodní minerální vodě, 33-36°C, 20 minut. Povrchem těla se vstřebává CO2 - kysličník uhličitý, který zlepšuje prokrvení podkožní, ale i prokrvení vnitřních orgánů. Procedura snižuje také krevní tlak. 

Přísadová koupel

Vyzkoušejte také přísadovou koupel, což je vodní procedura v přírodní minerální vodě s přísadou, 36-38°C, 20 minut. Přísadou může být bylinkový olej, Kleopatra-pomerančový olej, mořská sůl, oves, rašelinový extrakt nebo Solfatan. Díky přísadové koupeli se znásobí účinek uhličité vodní koupele o přísadu, která může mít účinek sedativní, relaxační, účinek na kožní choroby, choroby dýchacích cest a pohybového aparátu – záleží vždy na typu přísady.

Aktuálně Vám nabízíme několik akčních nabídek na lázeňské pobyty. Neváhejte a rezervujte si svůj povyt co nejdříve. Nebudete litovat.