Těšte se na nově zrekonstruovaný balneoprovoz na Miramare

11. 1. 2018 -

Počátkem ledna 2018 proběhne rozsáhlá rekonstrukce balneoprovozu v budově Miramare I a Helena.

Balneoprovoz v hotelech MIRAMARE Luhačovice
Balneoprovoz v hotelech MIRAMARE Luhačovice

Současně započne kompletní rekonstrukce všech pokojů v Miramare I a to první fází, tedy poměrnou částí pokojů. Druhá fáze bude dokončena o rok později.

"Cílem rekonstrukce je zajistit našim hostů maximální komfort, pohodlí a pochopitelně i vylepšit interiér a modernost pokojů," říká Petr Válek, manažer lázeňského hotelu Miramare Luhačovice.

Komfort pro naše hosty

V Miramare Luhačovice chceme maximálně vyhovět požadavkům našim stávajícím i potenciálním hostům, a proto budeme i v rámci rekonstrukce pokojů kategorie standart usilovat o maximální pohodlí pro naše klienty.

Manažer hotelu Petr Válek doplňuje: "Rekonstrukce přispěje především k tomu, že budeme schopni uspokojit stále se zvyšující nároky hostů stávajících, díky modernějšímu a komfortnějšímu zařízení budeme daleko konkurence schopnější pro získání klientů nových. Výsledkem rekonstrukce bude mimo zkvalitnění ubytovacích služeb především nové, racionální uspořádání léčebných procedur. Oddělením balneo provozů od ostatních dojde ke zvýšení komfortu poskytovaných služeb a zároveň k lepší orientaci našich klientů při pohybu po hotelu.

Tímto uspořádáním vznikne také lepší, samostatný prostor pro doplňkové služby ve vile Helena – kosmetika, kadeřnictví a pedikúra.

Celá akce odstartuje ihned po ukončení silvestrovských pobytů, tzn. 2. 1. 2018 a ukončení je plánováno na polovinu února 2018.