Nově zrekonstruovaný balneoprovoz již v provozu

12. 2. 2018 -

Během minulého týdne byla úspěšně dokončena rozsáhlá rekonstrukce balneoprovozu v budově Miramare I.

Provoz vodoléčby byl úspěšně zahájen
Provoz vodoléčby byl úspěšně zahájen

Současně proběhla kompletní rekonstrukce všech pokojů v Miramare I a to první fází, tedy poměrnou částí pokojů. Druhá fáze bude dokončena o rok později.

"Cílem rekonstrukce je zajistit našim hostů maximální komfort, pohodlí a pochopitelně i vylepšit interiér a modernost pokojů," říká Petr Válek, manažer lázeňského hotelu Miramare Luhačovice.

Stavební technik Rostislav Belžík dodává:

"V měsíci lednu byly provedeny dispoziční úpravy na lázeňském objektu MIRAMARE I, jejichž účelem bylo vytvořit sjednocení umístění procedur do jednoho objektu  a zvýšení komfortu našich služeb. V přízemí byl rozšířen balneoprovoz ze stávajících 3 masážních van na 10. V důsledku toho byly přemístěny provozy ozonoterapie , uhličité zábaly a dvě pracoviště fyzioterapie .Do prvního podlaží se přesunuly provozy pro rašelinové zábaly, slatinné zábaly a byly zde umístěny masážní vany na ruce a nohy.

Tyto přesuny si vyžádaly drobné stavební úpravy , ale také nové rozvody vod včetně minerálních , rozvodů el.energií a slaboproudů , výměna rozvodů vzduchotechniky a povrchových oprav včetně výměny podlahovin. Současně byla provedena oprava koupelen v 6.pokojích včetně výměny koberců , oprav elektroinstalací a vybavení novým nábytkem."

 V Miramare Luhačovice chceme maximálně vyhovět požadavkům našim stávajícím i potenciálním hostům, a proto jsme i v rámci rekonstrukce pokojů kategorie standart usilovali o maximální pohodlí pro naše klienty.

Rekonstrukce přispěla především k tomu, že budeme schopni uspokojit stále se zvyšující nároky hostů stávajících, díky modernějšímu a komfortnějšímu zařízení budeme daleko konkurence schopnější pro získání klientů nových. Výsledkem rekonstrukce je mimo zkvalitnění ubytovacích služeb především nové, racionální uspořádání léčebných procedur. Oddělením balneo provozů od ostatních dojde ke zvýšení komfortu poskytovaných služeb a zároveň k lepší orientaci našich klientů při pohybu po hotelu.

Tímto uspořádáním vznikne také lepší, samostatný prostor pro doplňkové služby ve vile Helena – kosmetika, kadeřnictví a pedikúra.Služby by měly být v hotelu Miramare dostupné od března 2018.