Úspěšně jsme dokončili rekonstrukci pokojů na Miramare I

20. 2. 2019 -

Během měsíce ledna jsme v lázeňském hotelu Miramare I prováděli rekonstrukci pokojů kategorie Standard. Práce jsou úspěšně za námi a s radostí Vám oznamujeme, že jsme 10. února tuto lázeňskou budovu opět otevřeli. Vy se tak můžete těšit na komfortní, moderní a stylové ubytování.


Cílem rekonstrukce bylo, aby se u nás naši hosté cítili maximálně komfortně," říká Petr Válek, manažer Lázeňských hotelů MIRAMARE Luhačovice. Rekonstrukce přispěla především k tomu, že budeme schopni uspokojit stále se zvyšující nároky hostů stávajících, díky modernějšímu a komfortnějšímu zařízení budeme daleko konkurence schopnější pro získání klientů nových. V Miramare Luhačovice chceme maximálně vyhovět požadavkům našim stávajícím i potenciálním hostům, a proto jsme ipři rekonstrukci pokojů kategorie standard usilovali o maximální pohodlí pro naše klienty.

Stavební technik Rostislav Belžík dodává:

V termínu 2. 1. - 7. 2. 2019 proběhla rekonstrukce 27 pokojů, místnosti masáží, místnosti plynových injekcí, zázemí pro personál , schodišť a chodeb.

Rekonstrukce obnášela kompletní výměnu nábytku, dveří, koberců, osvětlení, televizorů. V koupelnách jsme zcela vyměnili obklady, žebříkové radiátory, umyvadlové stolky, sprchové kouty nebo vany, toalety... zkrátka vše pro vaše dokonalé pohodlí.

Objednejte si Váš pobyt již dnes

Pokud přemýšlíte, jak trávit nadcházející dny a týdny a nechce se Vám sedět doma, přijeďte k nám do Lázeňských hotelů MIRAMARE Luhačovice. Přichystali jsme pro Vás nabídku pobytů a věřte, že je z čeho vybírat! Odpočinek a nabrání sil v lázních se Vám totiž tisíckrát vrátí.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ČLENY ROYAL SPA FAMILY

Vážíme si vaší věrnosti a důvěry, s jakou naše hotely navštěvujete. Proto jsme speciálně pro Vás, členy věrnostního programu ROYAL SPA FAMILY, připravili zvýhodněnou nabídku na pobyty za skvělé ceny. Na všechny týdenní pobyty v termínu od 10.3. do 17.3. 2019 v hotelu MIRAMARE získáte od nás k vaší klubové slevě 5% slevu navíc!