Úspěšně jsme dokončili rekonstrukci pokojů v hotelu Miramare I

20. 2. 2019 -

Během měsíce ledna jsme v lázeňském hotelu MIRAMARE I prováděli rekonstrukci pokojů kategorie Standard. Práce jsou úspěšně za námi a s radostí Vám oznamujeme, že jsme 10. února 2019 tento lázeňský hotel opět otevřeli. Vy se tak můžete těšit na komfortní, moderní a stylové ubytování.

Dvoulůžkový pokoj po rekonstrukci v hotelu MIRAMARE I
Dvoulůžkový pokoj po rekonstrukci v hotelu MIRAMARE I

Slovo managera hotelu a stavebního technika

"Cílem rekonstrukce bylo, aby se u nás naši hosté cítili maximálně komfortně. Rekonstrukce přispěla především k tomu, že budeme schopni uspokojit stále se zvyšující nároky hostů stávajících, díky modernějšímu a komfortnějšímu zařízení budeme daleko konkurence schopnější pro získání klientů nových. Chceme maximálně vyhovět požadavkům našim stávajícím i potenciálním hostům, a proto jsme i při rekonstrukci pokojů kategorie standard usilovali o maximální pohodlí pro naše klienty" - říká Petr Válek, manažer Lázeňských hotelů MIRAMARE Luhačovice.

Stavební technik Rostislav Belžík dodává. "V termínu 2. 1. - 7. 2. 2019 proběhla rekonstrukce 27 pokojů, místností pro masáže, plynové injekce, zázemí pro personál , schodišť a chodeb. Rekonstrukce obnášela kompletní výměnu nábytku, dveří, koberců, osvětlení, televizorů. V koupelnách jsme zcela vyměnili obklady, žebříkové radiátory, umyvadlové stolky, sprchové kouty nebo vany, toalety, zkrátka vše pro dokonalé pohodlí."

Fotogalerie hotelu MIRAMARE I

Objednejte si Váš pobyt již dnes

Pokud přemýšlíte, jak trávit nadcházející dny a týdny a nechce se Vám sedět doma, přijeďte k nám do Lázeňských hotelů MIRAMARE Luhačovice. Přichystali jsme pro Vás nabídku pobytů a věřte, že je z čeho vybírat! Odpočinek a nabrání sil v lázních se Vám totiž tisíckrát vrátí.