Najděte s námi svou SPÁNKOVOU ROVNOVÁHU

27. 6. 2023 -

Kvalitní spánek je pro náš organismus nepostradatelný. Je jednou z podmínek dobrého zdraví, protože posiluje imunitní systém a hraje důležitou roli v prevenci duševních onemocnění nebo jiných civilizačních chorob jako je cukrovka, obezita či hypertenze. Mimo jiné zvyšuje pracovní i fyzickou výkonnost, zlepšuje kognitivní funkce, koncentraci a má pozitivní vliv na sexuální funkce.

Pobyt spánkový balanc je novinkou v naší nabídce HEALTH BALANCE
Pobyt spánkový balanc je novinkou v naší nabídce HEALTH BALANCE

TRÁPÍ VÁS PORUCHY SPÁNKU?

Neustálý stres, pracovní vypětí, nesprávný životní styl, přemíra informační zátěže a umělého osvětlení, to vše může vést k poruchám spánku. Těmi trpí až 36 % české populace a mohou se projevovat mnoha nenápadnými symptomy, které se v dnešní uspěchané době často a snadno přehlížejí. Patří mezi ně například zvýšená únava, nadměrná potřeba spánku, poruchy nálady, mikrospánek, snížená výkonnost a mnoho dalších příznaků mající negativní vliv na kvalitu našich životů a přispívají k poruchám spánku.

NAJDĚTE SVOU SPÁNKOVOU ROVNOVÁHU

Poruchy spánku vyžadují komplexní přístup od prevence, kvalitní diagnostiky, přes moderní léčebné metody až po sledování efektu terapie a konzultace s odborníky. I proto se vedení naší společnosti ROYAL SPA rozhodlo investovat do unikátního vybavení a vytvořit nadstandardní podmínky pro své klienty v hotelu NIVAMARE v LuhačovicíchLázeňský hotel NIVAMARE je pro tyto speciální pobytové baličky ideální, nejen svou skvělou polohou v přírodě, s krásnými výhledy na okolní louky a lesy.

V hotelu NIVAMARE jsme nově přizpůsobili několik pokojů pro efektivní SPÁNKOVÝ BALANC dle doporučení zkušených odborníků a vybavili unikátním biodynamickým osvětlením, které využívá plnospektrálních vlastností pro synchronizaci cirkadálního rytmu organismu. Navíc jsou pokoje vybaveny červenými brýlemi, které klientům zaručí kvalitní odpočinek s přirozeným nástupem hladiny melatoninu zaručující klidný, hluboký a zdravý spánek. Součástí pobytu SPÁNKOVÝ BALANC bude fototerapie prokognitivním světlem s vysokou intenzitou, která má pro organismus velké množství pozitivních účínků (pokud lékař nestanoví kontraindikace). V rámci pobytu SPÁNKOVÝ BALANC optimalizujeme vaši světelnou hygienu, která zásadně ovlivní váš spánek a zároveň přispěje k lepšímu zdraví.

ÚČINKY FOTOTERAPIE:

  • Díky synchronizaci cirkadiánního systému posiluje imunitu i metabolické procesy v organismuFototerapie prokognitivním světlem s vysokou intenzitou
  • Vykazuje antidepresivní účinek srovnatelný s farmakoterapií
  • Funguje jako prevence a léčba sezónní deprese
  • Podporuje klidný spánek
  • Zlepšuje kognitivní výkon mozku
  • Zvyšuje spokojenost a zlepšuje emocionální naladění
  • Podporuje celkové psychické a fyzické zdraví a výkon organismu

 

OCENĚNÝ POBYT

Pobyt spánkový balanc získal ocenění za inovace evropského formátu. Stalo se tomu tak v říjnu 2023 během ESPA Innovation Awards na Evropském lázeňském a balneologickém kongresu v Karlových Varech.

Ocenění za inovativní lázeňský produkt

MONITORING A VYHODNOCENÍ KVALITY SPÁNKU

Efekt léčebného pobytu doplňuje monitoring kvality spánku. Nenápadné a neobtěžující tenzometrické podložky zachycující mikrovibrace, které vyhodnocují a monitorují tak srdeční i dechovou činnost klientů včetně nežádoucí významné aktivity během nočního klidu. To napomáhá k optimalizaci léčebného procesu a zároveň tvoří základ informací pro dlouhodobý komplexní přístup, což výrazně zvyšuje kvalitu poskytované péče.

V rámci pobytu je možné využít také nabídku relaxačních procedur, kterou v hotelu NIVAMARE nabízí dvoupodlažní wellness se saunovým světem, doplňkové edukační služby nutričního poradenství či odbornou psychohygienu. Poloha hotelu na nerušeném klidném místě, obklopeném přírodou s krásnými výhledy na okolní louky a lesy láká k pohybu a aktivitě v přírodě, která je ideálním doplňkem programu tohoto pobytu.

Naším cílem je nabídnout klientům tu nejkvalitnější péči a smysluplné služby, které jsou ověřeny poznatky moderní medicíny. Osob trpících poruchami spánku je velmi mnoho a času na kvalitní odpočinek čím dál méně. Proto jsme se rozhodli jít tímto směrem a nabídnout našim klientům klid a prostor pro nabrání nových sil za pomoci odborníků a nejmodernějšími technologiemi, kterými nyní v hotelu NIVAMARE disponujeme.

DOPORUČUJEME

Podívejte se na další naše edukativní pobyty z nabídky HEALTH BALANCE a najděte s námi ROVNOVÁHU zdraví v hotelu NIVAMARE v Luhačovicích.