Archiv článků

27. 5. 2019

Procházky po kolonádě jsou tu pravou lázeňskou oázou

Malebné lázeňské městečko Luhačovice v sobě skrývá nepopsatelnou atmosféru. Obzvlášť na jaře a v létě, kdy vše pučí a kvete, máte možnost zažít Luhačovice v jejich plné kráse a rozpuku. Od května se navíc otevřely památky


10. 5. 2019

Pan Postránecký velmi rád navštěvoval Lázně Luhačovice

Dne 7.5.2019 zemřel po těžké nemoci herec Václav Postránecký, který byl stálým klientem našich lázeňských hotelů.


6. 5. 2019

Tradiční kroje lákají návštěvníky ze všech koutů republiky

V obci Vlčnov na Slovácku se ve dnech 24.-26. května 2019 uskuteční tradiční Jízda králů. Jedná se o tak výjimečnou událost, která byla dokonce v roce 2011 zapsána do reprezentativního seznamu nehmotného kulturního dědictví UNESCO.


25. 4. 2019

Otevírání pramenů je významnou akcí v Luhačovicích. Foto zdroj: www.luhacovice.cz

Počátkem května se v Luhačovicích pravidelně koná významná lázeňská akce - Otevírání pramenů. Buďte letos přitom a zažijte během víkendu 10.–12. května lázeňské veselí, tradice, i svěcení pramenů.


24. 4. 2019

módní přehlídka pomáhá znevýhodněným dětem ze Zlínského kraje

18. května se v KD Elektra v Luhačovicích uskuteční další ročník významné benefiční módní přehlídky Luhačovice město zdraví a módy.  Mezi hlavní partnery události patří síť lázeňských hotelů ROYAL SPA.


9. 4. 2019

Léčivé prameny v Luhačovicích se rozdělují do dvou skupin. První skupina slouží k pitné kúře, druhá skupina se užívá pro balneologické účely. Vodu z pramene svatého Josefa můžete nyní ochutnat u našich Lázeňských hotelů MIRAMARE.


2. 4. 2019

Prodejní stánky s tradičními specialitami, ale také předvádění lidových řemesel zažijete na velikonočním jarmarku

Svátky jara se kvapem blíží, a pokud se chcete nechat inspirovat nejen velikonoční výzdobou, zamiřte do lázeňského městečka Luhačovice. V dubnu se zde uskuteční tradiční velikonoční jarmark. 


22. 3. 2019

Stejně jako se po zimě probouzí k životu příroda, tak procitá i naše tělo. Náš organismus se v tomto období daleko rychleji zbavuje toxinů. Jaro je proto dobrým začátkem k přehodnocení našeho životního stylu a ideálním obdobím...


18. 3. 2019

Zeleninové šťávy přispějí k očistě Vašeho organizmu.

A je to konečně tady. První jarní dny zanedlouho zaťukají na dveře a my věříme, že se jich nemůžete dočkat. Jak využít tohoto období k načerpání jarní energie


12. 3. 2019

První slunečné a teplé dny jsou ideální příležitostí k načerpání nové a povzbuzující energie. Využijte proto naší nabídky a udělejte si během týdne volno jen pro sebe a přijeďte k nám na Relaxační pobyt.