Rezervace

Na této stránce naleznete bližší informace o rezervaci pobytu v našich hotelech a obchodní podmínky platné pro lázeňskou společnost Léčebné lázně - Sanatorium MIRAMARE Luhačovice, s.r.o., kam patří lázeňské hotely MIRAMARE, VILA ANTOANETA a Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA Luhačovice.

On-line rezervace - pohodlně a okamžitě

Výhodou on-line rezervace ubytování je jeho rychlost, jednoduchost a přehlednost. V on-line rezervačním systému můžete zjistit volný termín a aktuální cenu vybraného pobytu, v případě zájmu rezervaci ubytování dokončit a rovnou i zaplatit kartou přes zabezpečenou platební bránu.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vybraný pobyt a termín můžete odeslat formou nezávazné poptávky, kterou naleznete v detailu pobytu. Nezávazná poptávka bude zpracována a odeslána na Váš email do 24 hod.

Obchodní podmínky

Těmito všeobecnými obchodními podmínkami se řídí jednání mezi klientem a ubytovatelem, které není upraveno odchylně individuální smlouvou.

Zpracování osobních údajů v rámci dotace Covid - Lázně

Na centrální stránce royalspa.cz naleznete informace o zpracování osobních údajů k uplatnění voucheru na slevu ve výši 4.000,- Kč v rámci dotačního titulu Covid - lázně.