Silvestr

Silvestrovské pobyty v lázních Luhačovice, to jsou procházky zimní zasněženou lázeňskou kolonádou, léčivé minerální prameny, moře zábavy a neopakovatelný silvestrovský program v našich čtyřhvězdičkových hotelech s příjemnou rodinnou atmosférou. Oslavte se svými blízkými Silvestr v lázních Luhačovice tancem i kulturou a přivítejte nový rok odpočinutí, svěží a plni energie!

U pobytů s předem stanovenými léčebnými procedurami je jejich složení orientační a může být  upraveno na základě zdravotního stavu klienta po konzultaci s lázeňským lékařem.

Nabídka silvestrovských pobytů

LÁZEŇSKé HOTELy MIRAMARE

Lázeňský Silvestr

MIRAMARE Luhačovice

Ubytování na 6 nocí, polopenze, lékařská konzultace a 6 lázeňských procedur, bohatý kulturní program, volný vstup do bazénu a infrasauny.

Nenechejte si ujít Silvestrovský pobyt 2018 v lázních Luhačovice. Již nyní si můžete rezervovat pobyt v lázeňském hotelu MIRAMARE. Balíček lázeňských procedur, skvělé jídlo, kulturní program, silvestrovský večer a spousta zážitků.

od 10 850 Kč / 6 nocí / os.

lázeňský HOTEL VILA ANTOANETA

Wellness Silvestr

VILA ANTOANETA Luhačovice

Ubytování na 6 nocí, polopenze, lékařská konzultace a 6 lázeňských procedur, bohatý kulturní program, volný vstup do vodního relax centra.

Moderní lázeňský hotel VILA ANTOANETA nabízí netradiční Silvestrovský pobyt s wellness procedurami. Nechejte se hýčkat při wellness procedurách a užijte si bohatý kulturní program. Pravá relaxace v lázních Luhačovice.

od 10 850 Kč / 6 nocí / os.

LUXURY SPA & WELLNESS VILA VALAŠKA

Luxusní Silvestr

VILA VALAŠKA Luhačovice

Ubytování 6 nocí, polopenze, lékařská konzultace a 6 lázeňských procedur, silvestrovský program, volný vstup do vodního relax centra.

Silvestrovský pobyt 2018 s luxusními procedurami v příjemném prostředí hotelu VILA VALAŠKA v Luhačovicích. Dopřejte si pravou relaxaci a zážitků v nejkrásnějších moravských lázní.

od 14 950 Kč / 6 nocí / os.

Zimní KATALOG 2018 / 2019

Zimní katalog pro rok 2018 / 2019 obsahuje speciální zimní nabídku lázeňských a relaxačních pobytů všech hotelů ROYAL SPA.

Využijte výhodné zimní nabídky a ušetřete až tisíce korun. Dopřejte si královskou péči a moře zážitků během vánočních, silvestrovských, sezónních zimních pobytů za zvýhodněné ceny.

Zimní katalog si můžete prohlédnout v elektronické podobě nebo Vám ho rádi zašleme ZDARMA.