Silvestr 2021

Silvestrovské pobyty v lázních Luhačovice, to jsou procházky zimní zasněženou lázeňskou kolonádou, léčivé minerální prameny, moře zábavy a neopakovatelný silvestrovský program v našich čtyřhvězdičkových hotelech s příjemnou rodinnou atmosférou.

Oslavte se svými blízkými Silvestr v lázních MIRAMARE Luhačovice tancem i kulturou a přivítejte nový rok odpočinutí, svěží a plni energie!

Vyberte si silvestrovský pobyt v jednom ze 3 lázeňských hotelů v Luhačovicích.

Lázeňské hotely MIRAMARE

Silvestrovské láznění

MIRAMARE Luhačovice

Ubytování na 6 nocí, polopenze, lékařská konzultace, 10 lázeňských procedur, silvestrovský program, volný vstup do bazénu a infrasauny.

Chcete pečovat o své zdraví a zároveň oslavit Silvestr 2021 v lázních Luhačovice? Vyberte si silvestrovský pobyt v Lázeňských hotelech MIRAMARE. Lázeňský lékař Vám poradí s vhodným výběrem lázeňských procedur.

od 12 600 Kč / 6 nocí / os.

lázeňský HOTEL VILA ANTOANETA

Silvestrovská relaxace

VILA ANTOANETA Luhačovice

Ubytování na 6 nocí, polopenze, 6 relaxačních procedur, silvestrovský program, volný vstup do vodního relax centra.

Užijte si silvestrovskou relaxaci s výběrem nejoblíbenějších lázeňských procedur v Lázeňském hotelu VILA ANTOANETA. Nechejte se hýčkat pod rukama profesionálů a oslavte Silvestr 2021 v lázních Luhačovice.

od 12 600 Kč / 6 nocí / os.

LUXURY SPA & WELLNESS VILA VALAŠKA

Silvestrovský wellness

VILA VALAŠKA Luhačovice

Ubytování 6 nocí, polopenze, 6 wellness procedur, silvestrovský program, volný vstup do vodního relax centra.

Hledáte klidné a komorní ubytování na Silvestra 2021 v lázních Luhačovice? Dopřejte si stylové ubytování s prvky lidové architektury v hotelu VILA VALAŠKA, kulturní památce Luhačovic od arch. Dušana Jurkoviče.

od 16 600 Kč / 6 nocí / os.