Hotel Miramare - Lázně Luhačovice

+420 577 659 111

Nepřehlédněte

Katalog 2014 ke stažení

Nový katalog ROYAL SPA 2014Nový katalog ke stažení pro rok 2014 obsahuje celoroční nabídku lázeňských a wellness pobytů všech hotelů ROYAL SPA a ceníky celoroční nabídky rozdělené dle sezón (velikost souboru 2 MB).


Brožurka Jak do lázní ke stažení

Brožurka Jak do lázníProlistujte si jednoduchý a přehledný návod, jak postupovat při žádosti o lázeňskou léčbu pro klienty zdravotních pojišťoven (velikost souboru 1 MB).


Lucie Bílá doporučuje hotel Miramare Luhačovice

Lucie Bílá v lázních LuhačoviceLázeňský hotel Miramare Luhačovice podpořila významná osobnost České republiky zpěvačka Lucie Bílá.


Recenze hotelů

Napište nám Vaše zážitky a dojmy z dovolené v lázních Luhačovice. A přečtěte si recenze hostů, kteří naše hotely v lázních Luhačovice již navštívili.


Kontakt

Lázeňské hotely Miramare
Bezručova 338, 763 26 Luhačovice
Tel.: +420 577 659 111
E-mail: recepce@miramare-luhacovice.cz

Rezervace

Vážení hosté,

vybrali jste si z naší nabídky pobytů? Máte možnost zvolit si způsob rezervace.

 

  1. On-line rezervace - pohodlně a okamžitě

    Výhodou on-line rezervace ubytování je jeho rychlost, jednoduchost a přehlednost. V on-line rezervačním systému můžete zjistit aktuální cenu vybraného pobytu a v případě zájmu rezervaci ubytování dokončit.

  2. Předběžná rezervace

    Váš pobyt si můžete objednat formou rezervačního formuláře. Rezervace ubytování bude zpracována a do 24 hod. potvrzena na Váš e-mail. Pokud budete Váš pobyt hradit dárkovými šeky nebo fakturou vyplňte tento druh rezervace.

EuropeSpa med ISO 9001 Svaz léčebných lázní ČR Garantováno odborným lázeňským lékařem