Recenze hotelů - lázně Luhačovice

Hodnocení hostů, kteří nás v Luhačovicích navštívili.

Online rezervace
+420 577 659 111

Nepřehlédněte

Kariéra

Chcete spojit Vaši profesní kariéru s naší společností? Staňte se naším kolegou v Lázeňských hotelech MIRAMARE, VILA ANTOANETA a VILA VALAŠKA Luhačovice, které jsou členem řetězce lázeňských a wellness hotelů ROYAL SPA.


Katalog pobytů

Vyberte si pobyt v lázních Luhačovice na letošní rok z široké nabídky lázeňských, wellness a relaxačních pobytů. Katalog Vám rádi zašleme zdarma.


Časopis Royal Spa News

Novinky z našich lázeňských hotelů. Nenechejte si ujít nejnovější informace. Časopis Vám rádi zašleme zdarma.


Lázeňská kosmetika z přírodních pramenů

Kousek lázní u Vás doma. Vyzkoušejte lázeňskou kosmetiku z našich přírodních pramenů. Vybírat můžete kosmetické produkty - krémy, šampóny, oleogely, soli do koupele, přírodní mýdla.


Trápí Vás nemoci dýchací

Lázně Luhačovice jsou tím pravým místem pro všechny, kteří trpí záněty cest dýchacích, astmatem, alergií, onemocněním hrtanu a dalšími jinými nemocemi dýchacího ústrojí.

Přijeďte na léčebný pobyt do lázní Luhačovice.


Využití luhačovických pramenů v léčbě

Od pradávna jsou minerální prameny využívány k léčení nemocí a k posílení zdraví. Ochutnejte i vy léčivou sílu pramenů v Lázních Luhačovice.

Jaké minerální prameny využíváme v lázeňské léčbě formou koupelí, inhalací a pitné kúry? Popis pramenů.


Napište nám o Vašem pobytu v lázních

Podělte se s námi o Vaše zážitky, postřehy a dojmy z dovolené v Lázeňském hotelu Miramare, Antoaneta nebo Valaška. Napsat recenzi


Royal Spa Club

Staňte se členem naší rodiny a získejte výhody a slevy na pobyty ve všech lázních a hotelech ROYAL SPA.


Kontakt

Lázeňské hotely MIRAMARE
Bezručova 338, 763 26 Luhačovice
Tel.: +420 577 659 111
E-mail: recepce@miramare-luhacovice.cz

Recenze hotelů Miramare, Vila Antoaneta a Vila Valaška

Zde můžete napsat Vaše recenze na Lázeňské hotely Miramare Luhačovice, hotel Vila Antoaneta a Luxury Spa & Wellness Vila Valaška Luhačovice.

Napsat recenzi

 

  

Antispam

 

Recenze hostů

Pěkný wellness týden

11. 1. 2016

Užili jsme si pěkný wellness týden v hotelu Antoaneta, můžeme všem doporučit. Výtečná kuchyně a milá obsluha. Masáže, bazén, sauna i koupele jsou přímo v hotelu, což jsme ocenili v lednovém počasí.
Děkujeme všem, kteří se o...


Týdenní pobyt pro seniory

27. 8. 2015

Již několikrát jsme s manželem absolvovali týdenní pobyt pro seniory jako samoplátci v hotelu Miramare. A naši spokojenost dokazujeme tím, že jsme si ho opět objednali na říjen 2015. Moc se na Vás všechny těšíme.

Manželé Procingrovi,...


Pobyt můžu vřele doporučit

27. 4. 2015

S pobytem v těchto lázních jsem byl po všech stránkách spokojen. Můžu vřele doporučit svým známým a rád se k Vám vrátím. Děkuji za péči celému personálu.


Je tu vše, co potřebuji

27. 4. 2015

Byla jsem zde spokojena s celým personálem počínaje recepcí a ubytováním, tam jen s menším nedostatkem - nešla uzamknout skříň, ale nevadí. Na procedurách mi vyšli vstříct, jídlo výborné, lékaři příjemní a úklid byl v pořádku...


Ostatní recenze - děkujeme našim hostům

9. 4. 2015

3.2.2014
Kdyby byla 10 nejlepší hodnocení,ode mě by Vila Antoaneta tu 10 určitě dostala, nemám nejmenší připomínku.Všechno bylo skvělé. Díky.
Jarolímková Ludmila


9.10.2013
Moc Vám děkujeme za náš prodloužený víkend s dětma. Vše...


Pobyt ve Vile Antoaneta

9. 4. 2015

Z vodniho centra a hlavně z vířivky jsem manžela ani nemohla dostat

Jako rodačka z Moravy jsem se chtěla cestou do České Republiky před manželem vytáhnout. V Luhačovicich se mi to skutečně povedlo. Jsem moc ráda, že jsem vybrala pobyt ve Vile Antoanetě. Hotel je nový, krásný, čistý, vše pod jednou střechou.


Poloha hotelu je velké plus

9. 4. 2015

Hotel v blízkosti kolonády a centra města

Jednoznačně kladně hodnotím pobyt v lázeňském hotelu Miramare, který jsem absolvovala na zkoušku, se svojí malou dcerkou. Obsluha v restauraci mile překvapila výbornou znalostí i velmi komplikované diety a zafungovala jako skvělý prostředník...


 

EuropeSpa med ISO 9001 Garantováno odborným lázeňským lékařem Hotely Baby friendly Svaz léčebných lázní ČR Logo Korunka Luhačovice