Archiv článků

16. 3. 2018

Zeleninové šťávy přispějí k očistě Vašeho organizmu.

A je to konečně tady. První jarní dny zanedlouho zaťukají na dveře a my věříme, že se jich nemůžete dočkat. Jak využít tohoto období k načerpání jarní energie


12. 3. 2018

První slunečné a teplé dny jsou ideální příležitostí k načerpání nové a povzbuzující energie. Využijte proto naší nabídky a udělejte si během týdne volno jen pro sebe a přijeďte k nám na Relaxační pobyt.


5. 3. 2018

Ponořte se u nás do hlubin dokonalé relaxace a duševní očisty

Ať už jste maminka od rodiny, manželka, partnerka, manažerka nebo jakkoli jinak vytížená žena, máte právo na vlastní plnohodnotný odpočinek. My Vám ho u nás garantujeme, navíc s lákavou 15 % slevou!


27. 2. 2018

Prodejní stánky s tradičními specialitami, ale také předvádění lidových řemesel zažijete na velikonočním jarmarku

Svátky jara se kvapem blíží, a pokud se chcete nechat inspirovat nejen velikonoční výzdobou, zamiřte do lázeňského městečka Luhačovice. V dubnu se zde uskuteční tradiční velikonoční jarmark. 


22. 2. 2018

Infotour a Cykloturistika - veletrh cestovního ruchu Hradec Králové

Naše společnost ROYAL SPA prezentuje na veletrhu cestovního ruchu INFOTOUR&CYKLOTURISTIKA, který se koná ve dnech 9. - 10. 3. 2017 v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové.


20. 2. 2018

Lázeňské hotely Miramare Luhačovice jsou vyhlášeným místem pro léčbu hlasu

Zimní měsíce jsou ideální dobou pro péči o Vaše zdraví. Pokud patří k osobám, která živí hlas nebo pokud v rámci své práce často musíte mluvit, dopřejte si hlasovou dovolenou. Luhačovice jsou pro to jako stvořené. 


14. 2. 2018

fyzioterapeuti a lékaři z našich lázeňských hotelů

Společnost ROYAL SPA podporuje vzdělávání našich zaměstnanců a proto koncem ledna absolvovali fyzioterapeuti a lékaři z našich tří lázeňských zařízení certifikovaný kurz kineziotapingu. Nově nabízíme možnost ošetření problémů...


12. 2. 2018

Provoz vodoléčby byl úspěšně zahájen

Během minulého týdne byla úspěšně dokončena rozsáhlá rekonstrukce balneoprovozu v budově Miramare I.


8. 2. 2018

Příjemnou relaxaci můžete spojit s romatickou večeří

Docházejí Vám v poslední době síly? Cítíte, že byste potřebovali dobít baterky a načerpat energii? Není nic jednoduššího, než si udělat výlet do Luhačovic a dopřát si u nás prodloužený relaxační víkend.


30. 1. 2018

Lázeňské hotely Miramare Luhačovice poskytují péči lázeňským hostům již 22 let. Za ta léta si zdejší lázeňská léčba vybudovala tradici, úspěch a smysl u pacientů, kteří se k nám s oblibou vracejí. V čem spočívá úspěch